Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós oltás után mielőtt...

2 hós oltás után mielőtt lázas lenne tegyek fel kúpot?

Figyelt kérdés
Én nem tennék..de valaki ajánlotta, hogy ő minden oltáskor felteszi és sose lett lázas a gyerkőc..
2016. febr. 3. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Baromság. Feleslegesen ne terheld vele a szervezetét, csak akkor adj kúpot ha tényleg lázas lesz (ami egyáltalán nem biztos).
2016. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem ajánlotta az orvos és én adtam kúpot. Nem tudom,hogy kúp nélkül lázas lett volna-e.
2016. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
ne adj neki, csak ha belázasodik. Nekem nem is lettek lázasak a gyerekeim az oltásoktól. Figyelgesd, és ha kell akkor adj neki, de feleslegesen nem kell.
2016. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Sosem adtam neki kúpot ez miatt. Soha nem is lázasodott be oltás miatt.
2016. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen felesleges, minek terhelni a szervezetet. Elég akkor, ha tényleg belázasodik, sőt, én az orvosunk tanácsát követve a hőemelkedésre sem adtam lázcsillapítót. A fiam eddig - a bcg-t nem számítva - 7-szer kapott oltást, abból összesen 1 vagy 2 alkalommal kellett neki lázcsillapítót adni. A két hónapos oltás után pont nem kellett.
2016. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, hogy NEM adok. Köszönöm.
2016. febr. 3. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Sose adtam, sose lett lázas, teljesen felesleges, ráér akkor, ha valóban lázas lesz, hőemelkedésre én se adok.
2016. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
ne..csak ha lázasodna...de pl az én lányom sose lázasodott...egyáltalán nem törvényszerű hogy lázasodnak
2016. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a 15 hónapos oltás után lázasodott be. Előre ne adj neki kúpot!
2016. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak ha lázas lesz.
2016. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!