Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A "Baba" termékeket lehet...

A "Baba" termékeket lehet használni újszülötteknél, kisbabáknál?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Szerintem egyáltalán nem nekik fejlesztették ki. Az újszülött babáknak legjobbak a gyógyszertári készitmények,kb.1 éves korig, vagy a kifejezetten nekik való babaápolási szerek.
2008. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
nekem ugyanazt mondta a védőnőm és a gyerekorvos is. Ha gyógyszertárit nem akarsz,akkor BABE termékeket használhatsz nyugodtan, ezek kifejezetten csecsemőknek vannak
2008. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
szerintem 6 hónapos kortól már lehet használni "BABA" terméket.Én amúgy soha nem használtam gyógyszertári készítményt 15 hónapja johnsonst használunk, és nem volt semmilyen gondunk.(a barátnőm "BABA"terméket használ és nincs egy éves a fia.azt mondja hogy jó
2008. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

csak gondoltam ha "BABA", akkor nekik készült.

de persze a terméktájékoztatóban az van írva, hogy felfrissülés az egész családnak... :O

2008. szept. 18. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Régebben ezek tényleg baba termékek voltak, mostmár rámentek arra, hogy mindenki használhatja őket. Inkább kisgyereknek való, én úgy mondanám. Nekem egy éves a fiam, most akarunk rá áttérni, mert jóval olcsóbb, mint a többi.
2008. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem akarsz gyógyszertárit használni, és nincs pénzed a Babe termékekre, akkor inkább Gabit vagy Neogranormont használj. A Johnsont is kipróbálhatod, csak sok baba bőre nem bírja. A Baba termékek szerintem ma már nem annyira babáknak készülnek.

Ugye a szocban a Baba volt a szappan, a Neogranormon a popsikenőcs és a Gabi a habfürdő/sampon/babaolaj. Ma már csak a márkaneveket tartották meg, a termékek egész mások.

2008. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg a Gabi fogrém :) Jaj de nem szerettem :)
2008. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!