Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sudocrem-et újszülötteknél...

A Sudocrem-et újszülötteknél használhatom, vagy akkor jobb valami más gyógyszertári krém?

Figyelt kérdés
Mert a védőnő felírta a kelengyelistára a Bepanthent, vagy a Neograormon krémet, de nekem szimpibb a Sudocrem. Vagyis később biztos azt használnám, ha már lehet. Így ha lehet már újszülötteknél is, akkor egyből olyat veszek.
2011. jún. 22. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan használhatod újszülött kortól. Az orvosunk megkérdezte, írjon-e popsikrémet, de mikor mondtam, van Sudo, azt mondta, az tökéletes.
2011. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megveheted. Én is azt használtam a kezdetektől. Lehet, hogy drágább, de nagyon kevés kell belőle. Soha nem volt piros a feneke, -csak a fogzás alkalmával.
2011. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

én gyógyszertárit kenek a babámra. ha boltit választanék, akkor a rossmannost venném.

érdemes elolvasni:

[link]

2011. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

mi a kórházi csomagban kaptunk mintát.

igen, használhatod, de csak akkor használd, ha kell.

2011. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

jó ez a teszt. jó sz@r. hogy miért? mert a legjobb popsikrém eszerint a desztillált víz. abban sem kőolaj származék, se illatanyag, se semmi. éljen.


egy popsikrém tesztnek nem azzal kellene (legalább érintőlegesen) foglalkoznia, hogy mennyire jó a popsi krémezésére????????

2011. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Ha számít a pénz, akkor a gyógyszertárit használd szerintem. Nálunk ipari mennyiség fogyott, pedig sosen kentem vastagon, nagyon bevált.

Bepanthen akkor jött mikor kipirosodott nagyon ritkán(a Neo nem használt).

2011. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

megdöbbentem a válaszokon, ne haragudjatok!

sudocrem NEM JÓ POPSIKRÉMNEK!!!! hámosító, tilos nemiszerv környékére kenni!!! még a lányok nunija is összenőhet tőle (na meg a neogranormontól és társaitól) nemhogy a fiúk fütyije!

természetesen használhatod hámsérülésre, ekcémás foltokra, égési sérülésekre, allergiára, ami rá van írva arra. de popsikrém helyett nem szabad használni!!!

2011. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári popsikrém olcsó, jól kenhető, illat mentes és antiallergén. Sudocrem-et csak a meleg- és a perlenkakiütésre használom. Jó krém, mert nagyon kevés kell belőle, de tényleg hámosító, ezt a dokink is elmondta, és tök felesleges ilyen drága szert venni, amíg nem muszáj. Tökéletes a babám popója a gyógyszertáritól is, sőt, nekünk a fürdető és a testápoló is a doki által felírt gyógyszertári krémek.
2011. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is azt ajánlom inkább,hogy gyógyszertárit használj!

Én születésétől azt használom,most 14 hónapos és gyönyörű a popsija!Gondolj bele....ha minden nap Sudo-val kened,hozzászokika bőre és akkor mivel fogod kenni ha tényleg kiütéses,piros lesz neki???


van egy barátnőm,ő is a kislányának ezzel keni már születésétől kezdve,mondván,hogy ő mindenből a legjobbat,a legdrágábbat akarja a babájának!!....Ja csak most meg fogzik ezerrel a kiscsaj és már aSudo sem használ,se neogranormonn,se Bepanten semmmi,semmi,semmi!A kislány meg őrjöng mert marja a pisi a kipirosodott fenekét!

2011. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
huh...köszönöm a válaszokat. Akkor még rákérdezek a védőnőtől, és a dokitól is.
2011. jún. 22. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!