Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos most a babánk és...

6 hónapos most a babánk és minden héten egyszer átviszem délután az anyósomékhoz. Jó helyen van ott még is mindig bűntudatom van. Korai még vajon ennyi idősen másra bizni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én minden percét élvezem az együtt töltött időnknek ,de anyuhoz át szoktam vinni,mikor elintézni valóm van.Főleg mikor kisebb volt és ez a nagy hóesés olyankor nem vittem még a közértig sem.
2010. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem még most is lelkiismeret furdalásom van ha más vigyáz a lányomra, pedig már 2 éves lesz!
2010. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is élvezek minden percet nem arról van szó, csak azért viszem át, hogy a párommal egy kicsit kettesben legyünk.
2010. márc. 29. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyen bűntudatod, főleg így, hogy tutira jó helyen van. :)

Bárcsak én is rá tudnám bízni valakire a lányomat. Sajnos nekem nincs segítségem, pedig nagy szükség lenne rá, idejét sem tudom mikor voltam a párommal kettesben. :(

Szóval amíg van rá lehetőséget, használjátok ki az alkalmat. ;) Anyósék meg legalább kényeztethetik az unokát kedvükre :D

2010. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehogy ezért legyen lelkiismeret furdalásod! Az járjon az eszedben hogy jó helyen van a picitek! Nekem 1 éves a lányom és én is rá szoktam anyukámékra bízni főleg mikor megyünk nagybevásárolni, múltkor mondjuk vittük magunkkal. Májusban lesz a házassági évfordulónk, pár órára szintén átvisszük hogy el tudjunk menni megebédelni és egy kicsit együtt lenni :))
2010. márc. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ma fogom ott hagyni rájuk a 6 hónapos fiamat először hosszabb ideig. Egyszer már vigyáztak rá, kb. 1 órát, amíg elmentünk a párommal bevásárolni, de ma hosszabb időre megyünk el. Kicsit aggódom, hogy fogják bírni, de muszáj mennünk, nem akarom magammal cipelni, mikor jó helyen is lehet (autóba be-ki, boltba-bevásárlóközpontba be-ki, szóval nem csak egy helyre megyünk, és nem tenném ki ennek a hercehurcának). Már most tudom, hogy egész idő alatt azon fog járni az agyam, hogy minden rendben van-e. :D Szerencsére szereti őket, jól elvan velük, így bízom benne, hogy fel sem fog neki tűnni, hogy nem vagyunk ott vele.


J.

2010. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!