Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hét hónapos babátok hányszor...

Hét hónapos babátok hányszor kakil egy nap?

Figyelt kérdés

Kisfiam kb. két hete naponta kb. 10x kakil. Éjszaka születése óta jól alszik, de most éjszakai is bekakil. Mire tisztába teszem teljesen felébred, mire visszaaltatnám (ez egy órán belül sosem sikerül) újra kakil, és kezdődik előről, van, hogy fél éjszakát nem alszunk emiatt, de napközben is sokszor épphogy tisztába teszem, újra kakil.

Egy hete felhívtam a védőnőt, ő krumplis, sárgarépás ételeket javasolt - ez nem segített. 4 napja felhívtam a gyerekorvost, ő ezek mellett Biogaiát javasolt, és hogy ne kapjon új ételeket, ami szintén nem tűnik hatékonynak.

Aggódom. Vagy ez normális is lehet? Úgy tudom, hogy a fogzás is befolyásolja ezt, de egyrészt úgy tudom, az hasmenésben jelentkezik, másrészt nálunk jele sincs az első fogacskának.

Köszönöm a válaszokat!


2016. febr. 11. 04:53
 1/3 Regáti ***** válasza:
Hát az enyém napi 2-3-szor max 4-szer! Hát nem tudom hogy normális e de szerintem nem! Az én kislányom fogzik de nem befolyásolja neki de akkor hasmenése lenne!
2016. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mennyire normális így hogy, eddig ez nem volt jellemző. Viszont én lányom az elejétől sokat kakil 5 és fél hónapos anyatejes, most kóstólgatunk még csak. Naponta 4-8x kakil, van, hogy éjszaka is. Doki azt mondta, majd ha enni kezd ritkul. Hát kíváncsi vagyok.
2016. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányom sok nyálat nyelt a fogzás miatt ilyentájt, és emiatt volt több és lazább széklete. Biogaia teljesen ártalmatlan szer, nyugodtan adhatod neki, legalábbis az anyukát biztos megnyugtatja :)
2016. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!