Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta csőrös itató...

Milyen fajta csőrös itató poharatok van? 14 hónapos kisfiam. Nuby volt, de kirágta a szilikonját, így más fajtát vennék neki.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 16:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Hogy álltok az önálló evéssel? Mi még sehogy:)
2010. márc. 30. 16:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz keményebb csőrű pohárkával, pl Tommee Tippee vagy Avent itatóval. Az én lányom is "rágózik" a szilikon csőrrel.
2010. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma láttam a játszótéren egy jópofát, mutatta egy apuka mindjárt utána nézek! ha megtalálom linkelem, ha nem, akkor később, mert el is kell mennem.


no de az önálló evés elég 2 év körül nem? mi sem állunk vele sehogy:) néha kanalazna, akkor hagyom, és segítek neki, de fordítva veszi be a kanalat, így nehéz neki adnom bármit:D (14hó szintén)

2010. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van és szupi. nekünk tényleg nem csepeg és ezt nem tudja elrágni :)

2010. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

valami ilyesmi volt:


[link]


nekem ez tetszik!

2010. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiam 14 hósan biciklis kulacsból ivott.elegem lett a cseppmentes üvegekből,befülledt,amugy csepegett...
2010. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a mAm nagyon bevált
2010. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk dm-es van. A szilikonost az én kislányom is kirágta.
2010. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!