Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavaszi babát hány hetesen...

Tavaszi babát hány hetesen lehet vinni sétálni?

Figyelt kérdés
Anyám szerint 6 hetes koráig nem szabad kimenni vele, nekem az nagyon soknak tűnik. Április közepén-végén fog születni, egész májusban bent kéne kuksoljunk a házban, mikor olyan szép idő van? Én úgy gondoltam 2 hetes korától mehetünk sétálni. Szerintetek?
2016. febr. 14. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy hetesen mar kevés idore, kb. 15-20 percre kivittem. Aztán napról napra tobbet. Hat hetesen mar egy orat sétáltunk délelőtt és délután is.
2016. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mind a 3 gyerekem vittem 2 hetesen sétálni. Áprilisi, májusi, februári babák voltak.
2016. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Időjárástól függ!

Én április 12-re várom a másodikat, 1 hónapot tuti nem várok, az marha nagy hülyeség, főleg hogy itt lesz egy 2,5 éves is, akit nem lehet egy hónapra bezárni, ha jó idő lesz, max 1 hetesen kifogom már vinni, persze fokozatosan szoktatom a levegőhöz.

2016. febr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!