Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom tegnapelött...

A kislányom tegnapelött indult el önállóan. Ráérünk még cipőt venni neki?

Figyelt kérdés
Nem megy folyton,még kisérletezik az új képességével:) A lakást nem járja be még csak a szobát. Nem tudom,hogy mikor kellene cipőt venni? És milyet? Kocsi cipője van de az nem jó,puha a talpa. Mamusza van ami jó,keménytalpú járni tudó babáknak van. De mikor elmegyünk itthonról? Csizmát érdemes venni? Csak mert lassan itt a tavasz.. Áhh tanácstalan vagyok. Tudtok segíteni?

2016. febr. 19. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor vegyél cipőt, ha kint szeretnél vele sétálni vagy ha ő nem marad meg a kocsiban.

Legyen puha a talpa (félbe hajtható), de kemény a kérge és minél magasabban fogja a bokáját, és praktikusabb persze vízálló, de csizma szerintem már felesleges. Ne legyen harántemeléses vagy supinált.

2016. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, hasonló cipőben járunk. :) Kisfiam a napokban indul/indult el. Már egész sokat képes megtenni egyszerre kapaszkodás nélkül. A cipővásárláson gondolkodom én is. Nagyon sokan ajánlják az elephanten cipőket, most azon gondolkodom. Voltam is megnézni, agyon könnyű, könnyen hajlik a talpa is, lehet beruházok egy ilyenbe. Én csizmát már nem vennék, bakancsot sem. Átmeneti cipőt fogok venni, nem soká itt a tavasz.
2016. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne, mert kimenni nincs értelme még vele. Menne pár métert, aztán négykézláb folytatná a sárban.

Várd meg, amíg nagyobb távokat is képes és szeretne menni. Ez szerintem még pár hét lesz, legalábbis saját tapasztalat alapján.

Bentre teljesen jó egy csúszásgátlós zokni.

2016. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszike a válaszokat!
2016. febr. 19. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kb két hónappal később vettünk a fiunknak cipőt, minthogy önállóan elindult. Addig kint nem sétált, megvártuk, amíg stabilan sokat tud menni. Én a helyedben megvárnám a cipővásárlással a jó időt és tavaszi cipőt vennék.
2016. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!