Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok a nike,...

Mik a tapasztalatok a nike, adidas kis cipőkkel?

Figyelt kérdés
Nagyon merev a talpuk, volt aki ilyet vett első cipőnek?
2016. febr. 19. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Első cipőnek D.D. Stepet vennék,Adida,Nike cipőt 3 éves kortól addig nem,nagyon jó cipők de nem totyogóknak.
2016. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
semmi extra az áron kívül,nem gyerekeknek való márkák.
2016. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

DDStep, Asso, Elephanten inkább. Árban ugyanott vannak.


Felnőtt cipőnek jók, de a gyerekeknek kicsit több/más kell a márkajelzésen kívül.

2016. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Én a fiamnak mindig Nike-t vagy Adidast veszek.Nállenk az első 3-4 cipő volt D.D Step és társai! Mi szeretjük,nagyon strapabíróak,nem rúgja azért,nem szakad el stb.

Nekem azt mondták a cipőboltban hogy ha nincs gond a lábával lehet azt is venni.

2016. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Hogy nem úgy vannak megcsinálva, hogy jó legyen egy kisgyereknek.

Pl nagyon kevés fogja a bokát, merev a talpa... stb.


Nálunk az Elephanten nem bírta a strapát, hamar szétment, a D.D.Step nagyon jól bevált.

2016. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem rúgja szétt 😊 Bocsi elírtam
2016. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell fogni a bokát,csak a sarkat,és nem mind merev,ortopédorvos szerint 3 éves kortól megfelelőek,mert addig alakul ki a lábboltozat,de 3 éves kor előtt sem kell gyógycipő ha egészséges a lába
2016. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, elephanten-t néztem ki egyébként, de félek megvenni ha azt mondjátok, hogy hamar szétmegy. D.d. step-et nem ismerem. Ez a nike, adidas csak azért volt kérdés mert, ugyen vannak kisebb méretben is ami számomra meglepő. Én sem vennék ilyet totyogónak csak érdekelt. :)
2016. febr. 19. 09:32
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Kislányomnak 1x vettem Nike cipőt, de sohatöbbet. Teljesen merev a talpa, úgy járt benne mint egy pingvin, a futásról nem is beszélve.

Elefantent veszek azóta is. (4,5 éves)

2016. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mi orvosunk szerint meg kell, hogy tartsa a bokát. És egyáltalán nem írtam, hogy gyógycipő kell. SIma, egyenes talpú, ami nem merev. (sem az Elephanten, sem a D.D.Step nem gyógycipő).


De kaptunk ajándékba Richter szandált, az is nagyon jó volt, vagy a Salus pl.

2016. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!