Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hat hónapos kisbabám ma...

A hat hónapos kisbabám ma leesett az ágyról! Sírt, megnyugodott, megnéztem a testét és nincs rajta semmi elváltozás! Azóta jókedvűolyan mint szokott. Lehet neki valami belső sérülése vagy törése?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg semmi baja, ha jókedvűen játszik.
2010. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért én felhívnám az orvost, ha látszólag jól is van.
2010. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Ha hányna, akkor gond van. De ha olyan mint szokott, akkor minden ok. Nagyon strapabíróak ám :)!
2010. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt pár hete,az én babám akkor sokat sírt és elvittem az ügyeletre.Akkor a doki azt mondta,hogy ezekre kell figyelni ilyen esetekben:ha esés után azonnal felsír,nem vérzik az orra,füle akkor nincs gond.
2010. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem hány ez lemaradt.(utolsó)
2010. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is lepottyant egyszer nagy rugdalozas közben az agyrol, de en azonnal vittem orvoshoz. Sosem lehet tudni, nagy gaz ha mar hany vagy bealszik. De kisebb agyraszkodasa siman lehet. Javaslom az orvost, bar ha tenyleg olyan mint maskor akkor szerintem sincs baj. nezd meg a szemet, hogy követi az ujjad vagy fokuszale, esetleg ugral e a szeme, az is utalhat bajra.
2010. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az természetes, hogy sírt amikor leesett. Már csak az ijedtségtől is.

Ha nincs semmi külső nyoma az esésnek, vagy más, szokatlan tünete, nem lesz semmi baj. Figyelj rá, hogy nem aluszékony, vagy nyugtalan, túl álmos, nem hány-e.

Az én lányom is leesett 5 és fél hónaposan az ágyról a nagyapja mellől. Persze sírt, mint a zápor. A gyereknek semmi baja nem lett, viszont apukám totál kiborult (első unoka). Kora délután történt, egész éjjel nem aludt. Mármint az apukám, a gyerek úgy viselkedett, mintha semmi nem történt volna.

2010. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az enyém 3 hónaposan esett le, fogalmam sincs hogy csinálta, még oldalra sem tudott fordulni, és ráadásul keresztben feküdt, aludt, kimentem wc-re, ő meg álmában letolatott, és hanyatt esett. nagyon sírt, de nem lett baja hálistennek
2010. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!