Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 6 hónapos és...

A kislányom 6 hónapos és leesett az ágyrol. A fenekére huppant majd akiságynak ütötte a tarkóját. Hamar megnyugodott, kicsit nevetgélt, majd később elaludt. Vigyem orvoshoz, vagy fölöslegesen aggódom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma volt itt a védőnőm, ő mondta, hogy akármennyire figyelünk, most már előfordulhatnak ilyen esetek. Arra kell figyelni, hogy elvesztette-e az eszméletét, illetve hogy hányt-e? Plusz ha később is nagyon sírna, akkor is érdemes megmutatni dokinak, mert lehet, hogy fáj valahol neki.
2011. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ha nem fog hányni, és nem látsz semmi szokatlant a viselkedésében, étvágyában, akkor csak ijedség volt. Amikor az én kicsim csinálta ezt 5 hónaposan, én is nagyon figyeltem minden mozdulatát még másnap is. Egy ilyesmi bukfencnél nagyon szerencsétlenül kell esni, hogy baj legyen, és akkor gondolom nem is nyugszik meg hamar. Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy nem üthette meg magát annyira, mint azok a szegény picik, akik azért szenvednek maradandó károsodást, mert szándékosan csapják őket oda :(.
2011. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen előfordul!

Azt, hogy mire kell figyelni, már előttem leírták, de sajnos elesni még sokszor fog.

Mikor megtanul felállni, és nem tud belőle leülni, vagy elveszti az egyensúlyát.

Amikor járni tanul..

Szóval lesz még ilyenben részetek, de meg kell tanulniuk esni is, mert a nap 24 órájában nem lehetünk mellettük. (Nyilván az ágyon nem hagyod többet felügyelet nélkül, kivéve, ha már megtanul rá felmászni és épp nem veszed észre, hogy fejjel lefelé közlekedik onnan...

Szóval nyugi, nem lesz baj!

2011. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
N em hagytam magára, 1 lépésre voltam az ágytol, ay ő ágyát igazitottam, ami a mi ágyunk mellett van. epp hogy csak belehajoltam a kiságyba, és már meg is történt a baj. Epp ezért érzem magam rosszul, hogy nem tudtam megakadályozni. Szörnyű érzés!!!
2011. aug. 24. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
11:51-es voltam, tudom mennyire szarul érzi magát ilyenkor az ember... Nálunk is annyi idő alatt volt meg a földet érés, hogy elfordultam a pelenkáért, ami ott volt mellettünk.
2011. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!