Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik popsitörlő dobozát...

Melyik popsitörlő dobozát érdemes használni utántöltőnek? Olyan szeretnék, aminek a teteje rendesen visszazárható de ki is nyitható könnyen.

Figyelt kérdés
Kezdésnek mindegy a márka,úgyis a baba feneke dönti majd el,melyiket bírja. De szeretnék egy dobozt,amit utána mindig fel tudok tölteni azzal a fajtával,amelyik beválik. Pl. a Nívea doboza elég rossznak tűnt a boltban,az összes teteje kinyílt magától...
2010. ápr. 1. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekünk Pamperses van. Jól zár, nem szárad ki és egy nyomásra kipattan a fedele.
2010. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A boltban én is úgy láttam, hogy a nivea doboza rossz, mégis megvettem, és bevált. Nálam nem nyílik ki. Persze olyat vettem, ami a boltban még nem volt kinyílva. Az más tészta, hogy viszont a törlőkendővel nem vagyok nagyon megelégedve. Túlzottan "száraznak" találom... Ha komolyabban odaszárad a kaki, alig viszi le.
2010. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nekünk is pampers van :) és jól nyílik jól záródik:D
2010. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi pamperst használunk,de mikor dobozt akartam,csak nívea volt,de nálunk jól zár,viszont a törlője tényleg száraz!
2010. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Neogranormon a sok közül ami nekem bevált,a pampers doboz egy idő után nem akar nagyon bezáródni. Legalább is nálam :)
2010. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem Pampers sensitív-es van, azt vettem éppen.

A törlőkendőből is minden félét használok, most is van ithhon vagy 4 féle.

Nem nyilik ki magától adoboz, de a lányom már előszerettel nyitogatja, ha eléri, 1 éves.

2010. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pamers Sensitives 10 hónapja bírja.
2010. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Tittiritty ***** válasza:
Pampers Sensitive-t 4 hónapja használom és tökéletes. De úgy látom, hogy magasan veri a pálmát:-)
2010. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nívea doboz - szép kék - nálunk ez is játszott...:)

A kendője jó illatú, viszont tényleg kicsit száraz.

2010. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ! :)

Nekem is a színe miatt tetszett a Nívea doboza,de azt nem merek venni. Úgy látszik Pampers lesz...

De azért még várom a tapasztalatokat!

2010. ápr. 1. 13:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!