Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátápláláshoz elkezdéséhez...

Hozzátápláláshoz elkezdéséhez tudtok mondani praktikákat?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást, de nem igazán akar menni! Azon gondolkodtam talán én csinálok valamit rosszul! Az érdekelne, hogy mibe teszitek a kicsit (gyerekülésben nem szeret lenni), ti szemben, vagy oldalt ültök? A kezébe adtok valamit? Hogy veszitek rá, hogy kinyissa a száját? Milyen kanált használtok stb.
2010. ápr. 1. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a kezdettől etetőszékben etetem,szemben ülök vele,és igyekszem én is olyankor enni,tetszik neki,hogy anya is eszik közben.Előtte a jó példa :-D

Soha nem adok a kezébe semmit,sem játékot,sem mást,mert az még inkább elveszi a figyelmét.Nekem mondjuk mindjárt nyitotta a száját,nem kellett rávenni.

Lapos,műanyag,tesco-s kanállal etetem,a hígabbakat öblösebb,nuk-osal.

2010. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a hordozóba teszem, szemben ülök vele. Műanyag babakanállal adom neki, ő szépen kinyitja a száját ha hozzáér a kanál, mert már picike kora óta kanállal kapja a D-vitamint minden nap. Mindkét kezébe adok 1-1 másik babakanalat, mert ha üres a keze, akkor mindig kiveri a kezemből a kanalat.
2010. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindkettőtöktől tanultam valamit, és képzeljétek ma már ettünk egy kis sütőtököt :)))))
2010. ápr. 2. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!