Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos ülni/állni tudó...

8 hónapos ülni/állni tudó babának való ilyen tolható tricikli létezik? Valahol olvastam hogy ha nem szeret a babakocsiban ülni akkor az tetszhet neki. Vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 8 hónaposan még kicsi bele.

Nekünk nem volt, tesóméknak igen, ők használták is (kicsi volt babakocsiban, középső meg a tolókaros triciklin, úgy mentek oviba a nagyért), de kizárólag közlekedésre, nem csak szimpla "sétálgatásra".

2016. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is érdekes módon amúgy azt látom hogy 10 hónapos kortól lehet, de minden triciklihez az van írva hogy másfél éves kortól. Ehhez képest valahol azt olvastam hogy ha már állni tud, mehet.
2016. márc. 7. 12:16
 3/7 Betu ***** válasza:
0%
Én személy szerint nem merném még az 1 éves babàmat sem beleültetni, meg szerintem olyan hülyeség. A kisfiam majd ha màr teljesen egyedül jàr akkor inkàbb sétàlgatunk. Abban a tricikliben szerintem ellustulnak a gyerekek.
2016. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs ismerősötök, akinél ki tudnátok próbálni?

Az én lányom nem maradt meg a babakocsiban, 11 hónapos volt, amikor vettem a triciklit, és kár volt, mert azt sem szerette. Dechatlon-ban vannak ilyenek, amíg nézelődnétek mondjuk, beleteszed, és az a lényeg, hogy hosszabb ideig, míg járjátok a sorokat, szerintem kiderül, hogy szereti -e. Ez csak egy opció arra, ha nincs ismerős, aki kölcsön tudná adni 1-2 órára.

2016. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 éves volt a lányom mikor elkezdtem triciklibe ültetni, negyed órát tologattam benne, addig elvolt, tekerni nem tudta nem ér a pedálra a lába.

8 hónapos épp hogy tud állni, ülni, biztos nem merném bele ültetni, ha le is érne a lába valami csoda folytán szerintem agyban sincs még ott hogy kell egyáltalán tekerni. nagyon korai még. Bébi taxit javaslom, azzal nehéz felborulni, ugyanúgy rá tudod ültetni és tolni vele és az legalább beltérre, kültérre is jó.

2016. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, hát nem a járás-segítés meg egyebek miatt, csak hogy hátha abban nem utálna ülni. De igazából áhh, köszönöm, de szerintem mégse:)
2016. márc. 7. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
A miénknek dönthető a háta, abba simán bele lehet tenni már. Viszont az én lányom ebben sem maradt el és babakocsiban sem.
2016. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!