Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan tricikli,...

Létezik olyan tricikli, aminek nem műanyag kereke van, hanem rendes gumi?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol található?
2010. ápr. 1. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
google: gumikerekű tricikli
2010. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon hasznos a válaszod, de nem igazán ilyet vártam...
2010. ápr. 1. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Auchanban volt olyan, de azért nem azt vettük meg, mert nem volt az ülésén biztonsági öv.
2010. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az kár, mert mi is olyat keresünk, amin van biztonsági öv. Hátha van vkinek még ötlete...
2010. ápr. 1. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk gumikerekű,tolókaros,nagyon masszív kis triciklink van,de a kereke tömör gumi,nem felfújható. Kb. egy éve vettem a Teszveszen,használtnak hirdették,de szinte új volt. Azt írta az eladó,ők boltban vásárolták, itt Magyarországon.Van lábtámasza,ami felhajthatómháttámla meg körben kiesésgátló. Szóval egész kicsi kortól használható.
2010. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok. beírtam a keresőbe és kidobott 1 csomó oldalt, de nem tudtam megnyitni és vacsorázni vittem a fiamat, ezért írtam neked, hátha te meg tudod nyitni. elnézést, h segíteni akartam.
2010. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elsőtől elnézést kérek, nem akartam bunkó lenni! Csak én is nézegettem már a neten, de csomó helyen nem tudom eldönteni, h milyen is a kereke...meg olvastam itt a kérdések között, h vannak olyanok, amik később - amikor a baba már tekerni is tudná - nem jók, mert nagyon nehéz tekerni. Ezért gondoltam, h kérdezek, hátha vki a tapasztalatát is meg tudja osztani velem!

Várok még esetleg válaszokat! Köszi!

2010. ápr. 1. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!