Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én lányom miért nem olyan...

Az én lányom miért nem olyan jókedvű?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti ha puszilgatom vagy játszom vele azt hogy "megeszem" , ilyenkor mindig olyan őszintén kacag , de csuklás lesz a vége , annak pedig sírás így nem merem gyakran csinálni :/ Másképp nem valami nagy kacagos , magától nem csinálja gyakran. Ha új ember lát (pl apát , engem ha visszajöttem fürdőből) akkor mosolyog , és ha valami játékot előveszek , annak is , de hamar megunja és neki fog nyűgösködni. Más babák ilyenkor egész nap kacagnak nem ? Mit tegyek hogy neki is jókedve legyen egész nap? Mindjárt 5hónapos
2016. márc. 11. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém se kacag gyakrabban szintén 5 hónapos.

Csuklásra nem fogadja el a vizet?

2016. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A babák is csak emberek, ők sem lehetnek 0/24-ben vidámak. Szerintem nincs olyan csecsemő, aki folyamatosan jókedvű, az enyémek is nyűgösködtek időnként.

Na meg a babákra sem lehet egy sablont húzni, vannak vigyorgósabbak és kevésbé vigyorgósak, oszt kész. Egyikükből lesz a harsányabb felnőtt, másikukból a visszafogottabb (bár ez sem feltétlenül így van).

2016. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, más babák sem kacagnak egész nap. Tévhit. Teljesen normális a lányod viselkedése.
2016. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én gondoltam rosszul :) köszönöm a megnyugtató válaszokat :* . Csuklás cicitől mulik el csak. Vizet nem tud sokat inni. A napomban probálkoztam hogy kicsike pohárból igyon pár kortyot , mert mikor nekifogunk a hozzátáplálásnak , majd kell igyon , de még nemnagyon tudja mit kezdjen vele , inkább szopja a poharat :p .. S a fele kiömlik. Majd megtanulja. Cumisüveget nemszeretnék adni
2016. márc. 11. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
A csuklásra: enyém se ivott máshonnét, csak ciciből. Van itthon Cebion C-vitamin, az picit savanyú, amikor csuklott akkor kapott pár cseppet egy kiskanállal. Mindig elmulasztotta a csuklást!
2016. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!