Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Refluxos babák anyukáihoz! Mi...

Refluxos babák anyukáihoz! Mi a teendő a babával?

Figyelt kérdés
5 hetes a kislányom. Beküldtek a kórházba kivizsgálásra, hogy lehet hogy reflux betegsége van. Sokszor hány, bukik meg öklendezik. Benneteket is kórháza utaltak? Mi fog ott történni? Mi evvel a betegséggel a teendő a későbbiekben? Kedden megyünk a kórházba kivizsgálásra.
2010. ápr. 2. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,mi nem voltunk kórházba,a háziorvos irt fel sűritőt,és 3 hónaposan kellett elvinnem egy hasi ultrahangra,7 hónaposan elkezdett ülni,és a reflux meg is szünt.
2010. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

refluxparna - (neten tudsz rendelni, inkabb mint az agyat donteni, mert nekem mindig legurult a bebim) (ha erdekel, szolj, en eladom az enyem, kb 3 honapig hasznaltuk, babakocsiba, mindig tettem ra pledet)


tartsd kaja utan meg egy negyedorat


bufiztess profi modon! Fontos! a tigris a fan pozt javasoljak, nekem sose ment, en ugy utogettem, mintha szensavas uditospalackbol probalnam kikopogtatni a bubikat


tapszer/anyatej surito, majd javasolni fogjak, a nutritol a legelterjedtebb


most igy hirtelen mas nem jut eszembe, de ha kerdesed van, nyugodtan irj privit, az en bebim is refluxos volt, szerencsere a hozzataplalassal megszuntek a problemank


ja, merni fogjak hogy mennyit bukik, pelenkaval fel kell fogni neki ami kijon, es azt lemerik


ha jol csinalod, akkor csokkentheted annyira, hogy kesobb ne legyen gondja, komolyan kell venni.

2010. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is refluxos-volt-,most 7,5 hónapos és szerencsére semmi tünete nincs.

Mi magán úton elvittük egy gyermekgastroenterológushoz,aki tetőtől talpig megvizsgálta,megnyomkodta a pociját.

Minden kajcsiába sűrítőt kell tennünk,kapott reggel este Losecet-savlekötőt-és napi 3szor Motíliumot.Teát nem lehetett innia,mert az elernyeszti a záróizmait,csak vizet minden étkezés után.De mióta hozzá járunk,minden panasza megszűnt.De ha ez nem segítene a babán,akkor van,hogy evés közbeni hasi UH-t csinálnak,vagy komolyabb esetben 24 órára ledugnak neki egy szondát,és folyamatosan figyelik.De ezt én nem akartam.

Szerintem keressetek Ti is egy gastroenterológust.

Egy kicsit hosszúra sikerült:)

Remélem rendben lesz a picur:)

2010. ápr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. ápr. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!