Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek közül melyik nevet adnád?

Ezek közül melyik nevet adnád?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik a név, kérlek ne írj hozzá 😊 Zsüliett, Merilin, Melani, Szimonetta?
2016. márc. 14. 13:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Pont azért írtam hogy ha nem tetszik ne írj hozzá, egyébként nem vagyunk cigányok... bár örülök hogy ilyen rasszisták vagytok 4 név olvasása után. Alíg van bennetek előítélet.... elég szomorúnak tartom hogy csupán néhány nem Zselyke és Boglárka típusú nevek láttán sokan előítélettel alkottok véleményt! Pl nálunk az ügyeleten az egyik orvost Eszmeraldanak hívják és akkor mi van? Sosem kérdeztem meg hogy vajon ő cigány e vagy nem, illetve nem attól lesz valaki jó ember és jó orvos hogy Annának vagy Boglárkának hívják! Ez egy név, miért olyan fontos az, hogy Magyar nevet adjon mindenki a gyerekének, hisz a MAGYARSÁG igen nagy százaléka megtagadja a "jó" magyar forintot és inkább külföldön folytatja... az aki egy név alapján látatlanban ítélkezik az nagyon maradi felfogású. Attól hogy nem tetszik egy név nem fogom azt mondani rá hogy cigányos, vagy magyaros, vagy akármilyen! Nem tetszik az Eufrozina névm de ha valakit így hívnak nem fogok vele barátságtalanul bánni. Vagy nem fogok a megismerése nélkül képet alkotni róla! Aki rendesen válaszolt annak köszönöm, de ez csak egy teszt volt arra nézve hogy vajon hány válaszolót kap el az agyf..sz a nevek láttán.,,
2016. márc. 14. 14:22
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

" ez csak egy teszt volt arra nézve hogy vajon hány válaszolót kap el az agyf..sz a nevek láttán.,,"


És egy ilyen semmiség miatt képes voltál írni egy litániát:)

2016. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, mert engem is egy ritka, egyesek szerint cigányos nevvel ajándékoztak meg a szüleim, és sokszor éreztem azt, hogy előítélettel állnak hozzám ismeretlenül. Felháborítónak tartom hogy az egyén neve fontosabb mint a képességei vagy a személyisége..
2016. márc. 14. 14:26
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen nyilvánvaló volt, hogy trollkodsz kérdező! Orália?
2016. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%
Két Szimonettát is ismerek (ráadásul huszonévesek) és egyik sem cigány.
2016. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Romák vagytok?
2016. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Én nem gondolok úgy egy névre,hogy most roma,magyar stb.Bár tény,hogy többségében az etnikum adja ezeket a neveket a gyermekeiknek.Nekem azért nem tetszik az első 3,mert erőltetettnek érzem őket.A Szimonetta meg szimplán nem tetszik.
2016. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
először tisztázzuk hogy kutyának vagy cicának keretek nevet.
2016. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A rasszista szó nem ezt jelenti konkrétan, de mindegy.


Ne haragudj, kiírsz négy nevet, kapsz kizárólag a NEVEKRE egy véleményt. Erre számon kéred, hogy nem a képességek alapján ítélkezünk? Nem, mert itt képességek nem szerepeltek, csak 4 db név. Ez így okés, ugye? Egyszerű kérdésre egyszerű válaszok érkeztek, ennyi történt.


A világ márpedig ilyen, lázadozhatsz itt, akkor sem fog változni.

2016. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!