Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák, leendő Anyukák...

Kedves Anyukák, leendő Anyukák! Melyik nevet választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Július végére várom az első kisbabámat, aki már most nagyon szégyellős, és nem akarja megmutatni kilétét. A neveket, így a végére, nagy nehézségek árán sikerült „megszülnünk”, viszont ezek most mind annyira tetszenek, hogy nem tudunk dönteni. Ezért írtam ki a kérdést, mert nagyon sokat segítenétek azzal, ha leírnátok az őszinte véleményeiteket, udvariaskodás nélkül.

Ti melyiket adnátok a felsoroltak közül, és miért, vagy éppen miért nem?


Fiúnevek: Ármin, Barnabás, Sámuel, Andor


Lánynevek: Julianna, Mira, Lili, Sára, Flóra, Boróka


Még egyszer köszönjük! :)


2012. júl. 10. 18:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ármin,Sámuel nekem nagyon tetszik. A Barnabás elmegy,de az Andor nagyon nem.


Elfogult vagyok mert anyukám és nagyanyám is Julianna,így tetszik,ahogy a Mira is.

A Lili és a Sára nekem olyan mint egy becenév(Liliána,Sarolta),ezért nem adnám. A Flóra,Boróka nem tetszik.

2012. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én ha fiú, az Ármint választanám :) Az öcsém is majdnem ezt a nevet kapta, nekem már akkor is tetszett.

Esetleg az Andor.

A Sámuel nekem túl régies, a Barnabás meg egyszerűen nem tetszik.


Ha lány: Igazából mindegyik tetszik, bár a Mira a legjobban. Olyan név, ami szerintem minden életkorban jól hangzik :)

2012. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Barnabás, Mira.
2012. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
:D Most reménykedhetsz, hogy lányod legyen, mert ott mindenki a Mirára szavaz.
2012. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Barnabás vagy Andor.

Sámuel nem tetszik, Ármin nekem túl lányos név.


Julianna vagy Sára.

Mira és a Lili nekem nagyon babás, gyerekes nevek, én nem szeretem ezeket. Flóra közömbös, tetszik is meg nem is. Boróka nem tetszik.

2012. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

Fiú:egyik sem tetszik.Gondold el a becézés miatt : Árika? Barna? Samu? Andi?

Lányneveknél én a Flórára szavazok és a Borókára.Boróka azért mert ha lesz második gyerkőcöm Boróci lesz a neve-szerintem különleges!:)

2012. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Barnabás és Lili vagy Boróka. Nekem ezek tetszenek. Az Andor, Ármin és a Sára nem tetszenek. Könnyű szülést kívánok!
2012. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A fiam majdnem Sámuel lett, úgyhogy nekem az tetszik legjobban. Barnabásból rengeteg van, a másik kettő nem tetszik.


A lányom Lili (pontosabban Lilla, mert Liliből szintén rengeteg van), de szóba jött nálam is a Mira, de tetszik még a Sára és a Flóra is. Julianna, Boróka nem.

2012. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Barnabás

Sára,Boróka

2012. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ármin Barnabás, Sámuel gyönyörű!!!

(Második gyermekem Barnabás. :) )


Lányban mondjuk ne Julianna, hanem Júlia! Az sokkal szebb. Lili neee, nagyon nem szép. Boróka nagyon szép! A többi semleges nekem.

2012. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!