Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? A kislányom...

Mit csináljak? A kislányom nappal alszik inkább és este van ébren. Hogyan tudnám át szoktatni, hogy éjszaka aludjon?

Figyelt kérdés
Én éjszakában dolgoztam és a terhességem idején nem igazán sikerült vissza szoknom, hogy éjszaka aludjak, gondolom ezért nem alszik a kislányom se. Már 6 hónapos, probáltam azt is hogy nappal nem hagytam aludni. Elaludt este 8-kor és 11-kor felébredt ha szerencsém volt akkor 2-3 óra fele el is aludt.de olyan is volt már, hogy reggel 6-7ig ébren volt.
2010. ápr. 2. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem csináljál hangulatot, meg követhető dolgokat. Az én kisfiam esténként sosem "tudta", hogy aludni kell, így miután elvittem fürdeni, játszottunk még, és aztán cicizett - cicin alszik el - és akkor addig ciciztettem, míg el nem aludt. ezt megszokta, és utána már mindig elaludt este, volt, hogy csak a szájába adta és már tudott is aludni. fontos az a kis rituálé, amiből tudja, hogy most aludni fogunk, mert e nélkül elalszik ugyan, ha álmos, de lehet, hogy az napközben van inkább.
2010. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!