Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki itt akinek a...

Van valaki itt akinek a babajanak cisztaja volt (vagy van)?

Figyelt kérdés
Azt muszaj megmuteni vagy elmulik legyszi ird le mijen idos es mijen nemu a babad koszonom;

2016. márc. 17. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Kisfiú, 3hónapos, a koponyában van. Nem okoz gondot(most járunk különféle vizsgálatokra), nem mūtik de nem is látom szükségét. Elvileg fel fog szívódni, mondjuk erre még nincs jel

2016. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányunk van már most 17 hónapos. Amikor 18 hetes várandós voltam vele, már akkor a genetikai uh-n látszott neki. Koraszülöttség miatt kellett vinnünk fejlődésneurológiára, még ott is megvolt neki, rá egy hónapra a kontrollvizsgálaton már nem látszott. Bocsi, ha hosszúra sikerült
2016. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat azert kerdeszttem mert a kicsifiamnak eresztem egy gobot vagy golyot a here zacskojanal persze egybol a serve gondoltam de kiderult hogy ciszta en nem is tudtam edig hogy gyerekeknel is elofordul hetfon van randevom a dikinal remelem nem lesz semmi gond Jo egeszseget mindenkinek!
2016. márc. 17. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiamnak 2 volt a herezacskóban.

Már előírták altatásos műtétre 5 hónaposan, de nem engedtem, vittem orvosról orvosra, aztán hála Isten felszívódott mind a kettő magától.

Épp most fogunk kontrollra menni, remélem minden ok lesz, mert látni, érezni nem lehet semmit, bízom benne, hogy nem jött vissza és nem is fog már...

2016. márc. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van ara is esej hogy vissza no? Es mijen surun kel majd kontrolra menni?
2016. márc. 18. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!