Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Sió és a...

Mi a véleményetek a Sió és a Hohes-c röl?

Figyelt kérdés
Az Én kisfiam 1 és fél éves. És imádja a Sió öszibarackot, és a Hohes-c is. De ha ezt adom neki alig eszik. Szóval nektek mi a véleményetek?

2016. márc. 18. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

A Sió őszilevek 25, illetve 50% gyümölcsöt tartalmaznak, a többi cukor, nem veszünk ilyeneket. Drága és nem is egészséges.


A Hohes C már egy fokkal jobb, mert 100%-osnak mondják, de messze van a valódi, frissen facsart gyümölcslevektől.


Én inkább figyelem az akciókat, és valódi gyümölcsöt veszek.

2016. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen Énis gyümölcsöt adok neki, a narancsot, az almát meg a banánt imádja. Rendben ezeket elfelejtjük
2016. márc. 18. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Még őket eltelíti a gyümölcslé. Bölcsiben van, hogy csak annyi a tízórai. Enyémek már nagyobbak, de tízóraira, uzsira vagy nagy ritkán ebédhez kapnak gyümilevet (100%ost)vagyis egyszer egy nap. Pont azért mert telít, a szomjat viszont nem oltja. :)
2016. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

higítva kapja a gyümölcsleveket mindíg. én felnőttként is higítva iszom 2:1 arányban, neki kb. 4:1 arányban higítom, épp a cukor tartalma miatt, meg sokszor tényleg annyira tömény hogy az ember szó szerint jól lakik vele.

Egyébként a babaitalokban (Kecskeméti) fajlagosan több cukor van grammban mint a felnőtt gyümölcslevekben, direkt megnéztem..

2016. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!