Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név tetszik ezek közül?

Melyik név tetszik ezek közül?

Figyelt kérdés

Ádel

Arián

Arlen

Damián

Dilon

Larion

Noel

Olivér

Orion

Ruben


2016. márc. 25. 14:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Orion nagy kicseszès lenne :D

Viszont a Noel nagyon szép név ^~^

Egyébként bocsi, hogy beleszólok, nyilván semmi közöm sincs a te gyereked nevéhez, de ha már magyarok vagyunk, szerintem egy magyaros név szebb lenne, mint például a "Larion".

Bocsánat az off miatt, de ezt muszáj volt leírnom, tényleg nem sértés és semmi rosszindulat :) jó baba várást és babázást! :)

2016. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Az remélem tiszta sor,hogy Dilont egész életében Dili-nek fogják becézni.

A Noel tetszik,de manapság nagyon felkapott.

A Damián nagyon tetszik,én is adnám a gyerekemnek talán.

Az Olivér még elmegy,de annyira nem tetszik.

2016. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti, szerintem a Noel semmivel se hangzik jobban magyar vezetéknévhez mint egy Dilon, csak talán annyi, hogy most már minden harmadik gyereket így hívnak, de attól még az is borzalmas, nem férfinak való név. Kisfiúnak még elmegy, de hamarosan felnő, és úgy már messze nem a legjobb választás.
2016. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Persze,hogy a Noel név nem magyaros név..

De a kérdező azt kérdezte,hogy melyik név tetszik a fentiek közül. És én hiába írtam volna azt,hogy Pista, mert annak semmi köze a kérdéshez:D

2016. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!