Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Kövesdi vezetéknévhez az...

A Kövesdi vezetéknévhez az alább felsoroltak közül melyik illik a legjobban? Minenképpen magyar eredetu nevet szeretnénk!

Figyelt kérdés

Emese

Viola

Jácint

Hajnalka

Dalma

Imola

Zsanka



Szerintetek melyik a legszebb? Melyik hangzik a legszebben? Nektek melyik nyerte el a tetszéseteket? Két keresztnévre is gondoltunk, amennyiben nem tudunk egynél dönteni. Kérlek írjátok meg, hogy szerintetk melyik legyen az elso, és melyik a második, ha kell egy általán második utónév. Sajnos még nem tudtunk dönteni. Nyolv hónapos és 3 hetes vagyok, úgyhogy sürget az ido! Kérlek, segitsetek! Mindenkinek nagyon köszönjük!


2016. márc. 25. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az első három tetszik a legjobban. Emese, Hajnalka, és viola ebben a sorrendben
2016. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül a Hajnalkát választanám, meg esetleg az Emesét. A Zsanka is tetszik, de nekem picit komolytalan. Ha az Imolát választanátok akkor a vezetéknév vége és keresztnév eleje összeolvadna. A Jácint pedig fiú név.
2016. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A Dalma is jól hangzik
2016. márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kövesdi Emese Viola! 😍
2016. márc. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kövesdi Hajnalka jól hangzik szólóban is :)
2016. márc. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

A Jácint kilőve, ugyanis az férfinév...

Egyik sem tetszik különösebben és nem vagyok oda a 2 keresztnévért, de talán Viola vagy Hajnalka.

2016. márc. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dalma nagyon jól hangzik!
2016. márc. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hajnalka
2016. márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Eddig az Emese Viola kombinációra gondoltunk ebben a sorrendben, de megfontoljuk a Hajnalkát is. A kérdés az, hogy elso vagy második keresztnévként.
2016. márc. 26. 07:27
 10/16 anonim ***** válasza:
Viola vagy Jácint. Előbbi, ha lány, utóbbi, ha fiú lesz. No comment.
2016. márc. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!