Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráér a státusz ebben az esetben?

Ráér a státusz ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 6 hónapos a babám szerdán vittem volna oltásra és státuszra de kiderült, hogy húgyúti fertőzése van így nem oltható, majd 1 héttel később. Ráér addig a státusz vagy ez kell amint betölti a 6 hónapot? Végülis nem fertőző betegség, de ha nem muszáj nem vinném 2x.
2016. márc. 27. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk majdnem 3 hetet csúszott, a 4 hónapos oltást később kapta, mert beteg volt, emiatt ugye a 6 hónapos is később volt, mert meg kell lennie a 2 hónapnak közte. Aztán mikor mentünk volna, nem volt orvos, aki oltsa, megint csúszás. Azt mondta a védőnő, hogy nem érdekes, jó az akkor is.
2016. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ohh mi is csúsztunk már ezzel-azzal. Sosem/legalábbis eddig még nem vot gond. A védőnő szerint sem :) betegség esetén senkit nem oltanak. Státusz meg mind1 hogy 6hos 1 hetesen csinálnak vagy 6hós 3 hetesen :)
2016. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan màr! :D Volt h kimaradt a státusz, pedig voltunk védõnõnél, megmérte a súlyát, ennyi. Ja és nincs is beírkàlva a kiskönyvbe...

Oltani nem oltanak betegen! Majd ennyivel csúszik a köv.oltàs.

2016. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze tudom, hogy nem oltják így, pont ezért kérdeztem, hogy így, hogy az oltás csúszik ráér-e a státusz is később de akkor nem aggódom emiatt.

2016. márc. 27. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!