Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apró, fehér pattanásszerű...

Apró, fehér pattanásszerű valamik jelentek meg a babám (hajas) fejbőrén. Kedden lesz 8 hetes. Mi lehet ez? Találkozott már valaki hasonlóval?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én hajas babámnak is ilyen fehér pattanás szerű valamik lettek a fején majd jó koszmós lett neki. Hosszú sűrű hajjal született így várható volt,hiába az olaj stb hát nem sokra mentünk,a babe koszmó elleni sampont használtam és az neki tuti volt rá.

2010. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem inkább gríz szerű, fehér, de kemény kis bigyók? Nekünk ilyenből van egy pár a fejbőrén, de az állán is.
2010. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta erre a gyeremkorvos és a védőnő, hogy a női hormonoktól van, ami az anyatejben van. Bár lehet, hogy a te babádon egész más van, mint az enyémen.A kisfiamnak az arcán is van itt-ott ilyen pötty.
2010. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Locoid Crelo-t kaptunk rá a bőrgyógyásztól.Eltünteti ezeket,és a koszmót is.
2010. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van az állán is, a szája alatt, sőt ott eddig is volt pár db, de arra azt mondta a védőnéni, hogy a tejcsitől van, mert szopizás közben mellécsurog, és az "kicsapja" a kis bőrét!

De a fejére nem csurog a tejcsi... :)

2010. ápr. 4. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyatejes kiütés.

[link]


Semmit nem kell rá kenni, magától múlik majd :)

2010. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ok! Nem kenek rá semmit! :)

Köszi mindenkinek a válaszát!

2010. ápr. 5. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!