Miért hunyorog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kislányom 1,5 éves és újabban hunyorog. Teljesen váratlan helyzetekben, mintha nagyon a szemébe sütne a nap. Erről persze szó sincs, mert ezt este lefekvésnél is csinálja néha, vagy fürdésnél, etetésnél.

A vele egyidős unokaöcsém szintén ezt csinálja mostanság.


Veletek is volt ilyen? Tudjátok, hogy mitől van?

Nem gondolom egyébként, hogy bármi baja lenne, de kíváncsi lennék, főleg, hogy a vele egyidős unokatesója is ezt csinálja. :)


2016. márc. 29. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg kéne nézetni a szemét és tipikusan akkor hunyorgok, ha nincs rajtam szemüveg és nem látom rendesen a dolgokat.
2016. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is szemüveges vagyok, tehát tudom milyen az a fajta hunyorgás, de ez nem az. Nemsokára úgyis látogatást teszünk az orvosnál, mindenképpen megemlítem neki, ha nem hagyja abba.
2016. márc. 29. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én masfel evesem is csinálta,masszív, 3 hónapig kezelésre szoruló kotohartyagyulladasa volt. Semmi más tünete nem volt, csak ez...hunyorgas, meg néha az erősebb fények zavarták, elfordult. Semmi genny, vagy csipasodas.
2016. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohh, basszus. És tényleg semmi egyéb tünete nem volt, ami utalhatott volna rá?! Na akkor tényleg sürgősen elviszem megnézetni, hátha valami ilyen van a háttérben.
2016. márc. 29. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem volt más tünet, csak amit leírtam. Azért írom, higy sajnos, mert ha legalább piros, vagy gennyes lett volna, akkor egybol foglalkozom vele és viszem orvoshoz. így eltelt jo par nap, higy eszrevettem, vmi nem "stimmel"
2016. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, elmúlt nálatok a hunyorgas? Köszönöm, ha valaszolsz
nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!