Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányom hunyorog a...

1 éves lányom hunyorog a fényre. Egyébként minden rendben van a szemével jól lát stb. , de ha süt a nap még a fejét is lehajtja. Kinek volt hasonló problémája?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen színű a szeme? Csak azért kérdezem, mert nálunk az enyém világoskék, férjemé zöld, kislányunké is nagyon élénk kék, és mindhárman nagyon érzékenyek vagyunk a fényre. Kislányom is (18 hónapos) lehajtja, elfordítja a fejét, ha hirtelen napsütés éri. A szemészem (ráadásul rövidlátó is vagyok) szerint a világos szeműek sokkal érzékenyebbek a fényre.
2010. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen megyek a fényre én is hunyorgok meg becsukom a szemem egy kis ideig. Nekem is kék a szemem ha ez tényleg számít. És a gyerekemnek is kék és Ő is ezt csinálja de amikor már hozzászokott a fényhez abbahagyja. Nálatok is így van? Ez szerintem természetes.
2010. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányomna k barna a szeme, de ő sem szereti a napfényt, ha szemébe tűz.
2010. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
barna a szeme.Ha sétálunk a babakocsival és nappal szemben megyünk folyamatosan lefelé néz.Én kék szemű vagyok és természetes, hogy bizonyos mértékig mindenkit zavar a fény de nem ennyire szerintem.
2010. aug. 19. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én barna szemű másfél éves kisfiam sem szereti a napot. Ráadásul még tüsszent is tőle. Ha felfelé néz, 3-4 alkalommal is tüsszent. :(
2010. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az én babám egy éves és kék szemű ugyan, de állíthatom, hogy születése óta csinálja ugyanezt. Én csak azt mondom fényérzékeny, egészen egyszerűen. Én is az vagyok, pedig barna a szemem. Néha be is könnyezem.

Szerintem nincs ezzel ssemmi baj, hogy ezt csinálja a babád.

2010. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!