Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a libero 4-es...

Mi a különbség a libero 4-es Comfort fit és 4-es Up&Go között? Ti melyiket használjátok?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos, és 8,5 kg.
2010. ápr. 4. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az up&go 7-11 kg-ig a comfort fit pedig 7-14 kg-ig van méretezve. Nálunk 10kg-nál már kicsinek találtam a 4-es up&go-t és 5-ös kellett. A sima pelusnál meg a dereka volt kicsi és azt is cseréltem 5-ösre.
2010. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első nadrágpelenka, az Up and Go pedig bugyipelenka. Mi a Comfort-ot használunk, bugyipelust csak néha adok rá. Árban óriási különbség van, bár az Up and Go szuper jó gumis pelus, kényelmesnek tűnik.
2010. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen az a bugyipelenka? És melyik a drágább? Mi a Comfort fitet használjuk,de már gondoltam rá, hogy kipróbáljuk az Up&Go-t.
2010. ápr. 4. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 2. válaszoló.

A sima pelus mondjuk a mega pakk 72db-os a DM-ben 4460 Ft az Up&go 42 db-os 3090Ft. Én mindíg a 25%-os kuponnal veszem meg úgy kb. 2300 ft.

A bugyipelus olyan mint egy bugyi, bármikor fel-le húzhatod. 2 Oldalt le lehet tépni ha már lecserélnéd és feltekerve a hátulján lévő ragasztócsikkal körbe lehet tekerni. Necces ha harisnyát húztok mert akkor mindig le kell venni hogy bebújtasd a kicsi lábát.

2010. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még www.libero.hu

regisztrálj és küld be a vonalkódokat amiket ajándékra cserélhetsz.

2010. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ezt megírtad, ez a harisnyás dolog eszembe se jutott volna. Ráadásul drágább is. :( Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 4. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom fazonra mi a különbség de a lényeg, hogy az up&go olyan babáknak van akik már kúsznak, másznak, stb... a comfort fit meg azoknak akik még nem.
2010. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!