Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi a különbség az...

Szerintetek mi a különbség az alábbi tápszerek közt?

Figyelt kérdés
Kislányom Mildibé tápival kezdte (nem volt tőle baja), ami időközben megszűnt, Milupa lett. Amikor ezt adtam, minden étkezés után jöttek a hasi görcsök, aztán kipróbáltuk a Beba-t, nem jött be stb. Most a Milupa Milumil Optima van neki, ezt nagyon szereti, nincs tőle baja. Én nézegettem a dobozon az összetevőket, hogy vajon ez miért jó, a sima milupa miért nem? De nem értem, szinte semmi különbség nincs. Járt hasonlóan már valaki?
2011. nov. 7. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha jól emlékszem, akkor nekünk a doki az optimat kifejezetten a hasfájás miatt írta fel. Hiába hasonlók, mégsem egyformák a tápszerek összetevői és egyik gyerek gyomra ezt, a másiké meg azt nem bírja.
2011. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is optima van most, 8 hetesek vagyunk.Szerintem nem sokára nem lesz elég tápláló neki így vettünk hozzá sűrítőt a doki bácsi javaslatára.Nutrilon a neve és 3 hónapos korától lehet neki adni.Lehet hogy nekünk látszólag semmi különbség nincs köztük de a gyerkőcöknek ez jön be valami miatt.Mi a kórházban is az optimát kaptuk.
2011. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milupa Milumil START OPTIMA-t eszi az 5 hónapos kisbabám, és bőségesen elegendő:-)

Neki is hasfájás miatt lett ez felírva, nagyon bevált, szereti:-)

2011. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tegnapelött vettem gyógyszertárban sima mildibé 1 tápszert
2011. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiamnak is kell kiegészítő, mivel a tejcim nem elég laktató.Már betöltött 6 hónapos, de eddig a milupa-t adtam neki mint tejpépet, aztán kipróbáltam a Nestlét.Ez annyira bevált h napi 2-3x van kakis pelusa, míg a milupát amíg ette addig ha jobb esetben volt 1-2x kakis pelusa.Persze emellett kap babakaját is.de ő is érzékeny és hasfájós baba, szerencsére mostanában nem tapasztaltam hogy ez miatt lett volna különösebb baja.mindig megkóstolom hogy mit adok neki bármilyen kajáról is legyen szó, a nestlé-s teljes kiörlésű gabonaféléket tartalmaz amit egy 6 hónaposnak lehet adni.És ízre is finomabb mint a milupa.

remélem tudtam segíteni.

2011. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Milupától az enyém is hasfájós volt, mi Beba HA sensitivre váltottunk, nekünk az bevált!
2011. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!