Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba szeme csipás megfázáskor....

Baba szeme csipás megfázáskor. Ez szerintetek normális? Vagy lehet kötőhártya gyulladás?

Figyelt kérdés
Nem piros, de viszket neki.
2016. márc. 30. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez még nem kötőhártya.

Ha sok a váladék, az egész arcüregben van, és a könnycsatornába is "benyomul".

Érdemes langyos vizes (forralt hűtött) vattával kitörölni, de szigorúan kívülről befelé, a szemzug felé, nehogy kötőhártya legyen belőle.

Olyankor jellemzően piros a szem is, és általában egyszerre csak az egyik gyullad be, és annyira váladékozik, hogy reggel akár ki sem tudja nyitni a szemét, mert összetapad a sok "trutyitól".

2016. márc. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jajj, rosszul olvastam, úgy olvastam, hogy "nem viszket" neki. Bocsánat!

Ebben az esetben megmutatnám dokinak mindenképp.

első

2016. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A megfázása néhány napja tart, a szem vakargatás meg 2 napja. Azóta törölgetem neki forralt és visszahűtött vízzel. Igazából nem lett rosszabb.
2016. márc. 30. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!