Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már rég nem volt ilyen mitől...

Már rég nem volt ilyen mitől van? Többi lent?

Figyelt kérdés

A tegnap kezdődött nem volt széklete az este megfürdött elaludt és sosem ébred fel furdés után de folyton felsirt. Már azt montam magamba a kiságy mellett alszom olyan sokszor felsirt felvettem pukizott s nagynehezen vissza aludt 4 körül már magam mellé tettem hason aludt de mindig sirt fel. Reggel lázat mértem mert kicsit melegnek tünt. Mióta felkelt feszt nyeszeret sir, fáj a hasa nem pukizik tornáztatom édesköményteát adok ánizsal de semmi huzza a lábát hallom hogy kurutyol. 3 és fél hónapos koráig görcsös volt de most nem tudom mitől van ez? Görcsoldóm nincs s csak délután tudok venni mert csak akkor lessz valaki aki vigyáz a fiamra. Mit tegyek szegény ugy szenved

7 hónapos



2016. márc. 30. 09:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha helytelenü irtam s egy kicsit össze visza de itt veszeng szegénykém az ölembe olyan kinja van huzza a lábát sir 😞
2016. márc. 30. 09:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit evett?
2016. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ehetett valamit, amit nem szokott, vagy elkaphatott egy enyhe fertőzést, vagy lehet egy különösebb ok nélküli egyszeri alkalom is. Végül volt láza? Ha van bevált görcsoldótok, amit kisebb korában használtatok, akkor öltöztesd fel, ültesd a babakocsiba vagy kösd magadra, és vegyél.
2016. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen csak az a helyzet hogy szakad az eső. mondjuk a görcsoldó sem volt megoldás inkább a szélviz attól javult. a tegnap semmi baja nem volt, egy pici csirkemájat evett egy két kanál hegyével. Nem volt láza. tornáztatom maszirozom elhalgat 2 percre utánna megint előröl és nem pukizik 😢
2016. márc. 30. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Szoptatod vagy tápszeres? Ha szoptatod, az is lehet, hogy Te ettél valamit, amit nem szoktál.
2016. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esővédő a babakocsira?

Ismerőst megkérni?

2016. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tejporos baba, szoltam már a hugomnak aki ráér később. ilyenkor ilyen helyzetben senki nem érr rá meg nincs ithon. esövédőnk nincs most vettem más babakocsit ahoz nem adtam .már volt egy nagyon gyenge vékony hangu puki :( oh
2016. márc. 30. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet attól, hogy nem kakilt egy napig, ha amúgy minden nap szokott.
2016. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!