Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babátok ma hogyan...

6 hetes babátok ma hogyan öltöztetitek?

Figyelt kérdés

Meleg van a napon, árnyékban hűvös, fúj a szél...

Mózesben alszik, amikor sétálunk.

A bundazsákot már melegnek tartom.

Az úgy elég lehet, hogy: hosszú ujjas body, pamut rugi, rá egy well soft kardigán és nadrág, tutyi, sapi...

Mózesra a saját lábzsákja...


2016. márc. 31. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, jó.
2016. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a miénk hordozót használ újszülött szűkítővel.


most ebben visszük ki: body, rugi, zokni, pamut vékonyabb sapi, vékony kesztyű, zsák (nem bundazsák, csak olyan, mint amiben az ember altatja), vész esetére egy pléd rá van téve. nagy szél ellen hordjuk az esővédőt magunkkal, csak előkapjuk, és már védi is (Duna-parton lakunk).

2016. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 hetes, ma így mentünk el itthonról délelőtt: hosszú ujjú body, talpas kisnadrág, vastag (kinti) rugdalózó, vékony sapi, plusz kapucni a fején. Mózeskosárban vittem, polárpléddel betakartam, és a lábzsák is fent volt, de azt hazafelé már levettem, mert nagyon melegen sütött a nap (rajtam csak egy rövidujjú ing és egy farmerdzseki volt, de én is levettem a dzsekimet hazafelé, melegem volt nekem is már). Bundazsákot, overallt már túlzásnak gondoltam induláskor is, és jól éreztem, bőven elég volt rá ennyi ruha. Most indulunk a suliba a nagytesóért, most se adok rá melegebbet ennél. Kb. 22 fok van kint (Pécs), nincs már tél, a hőmérséklet is teljesen tavaszi, és igazából a lakásban sincs melegebb ennél, csak itt nem jár úgy a levegő.
2016. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!