Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetitek babátok,...

Hogyan öltöztetitek babátok, ha nagy bevásárlást csináltok vele? Gondolok itt az Auchanra, Corára.

Figyelt kérdés
Ha kis közértbe megyünk akkor nincs gond, mert hamar végzünk, nem kell levetkőztetni, de ha nagy vásárlást csinálunk, akkor nem hagyhatom az overállban, mert beizzad. Ha meg levetkőztetem, akkor öltözésnél csinál némi sírást. Ti hogyan oldjátok meg, hogy öltözésnél ne sírjon?
2009. jan. 14. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne foglalkozz azzal, hogy sír a gyerek amikor öltözteted-vetkőzteted. Ez nem szégyen, egyik gyerek sem szeret öltözni...A hipermárketekben mindig van gyerekeknek pelánkázó. Ott nyugodtan tudod öltöztetni
2009. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én csak felülről veszem le róla az overált, és alul marad, alatta csak harisnya van, viszont én általában autóval viszem a bevásárlásokra. De ha babakocsival megyünk akkor betakarom pléddel is a lábikáit, hogy nehogy fázzon. Szerintem így hogy csak harisnya van alatta nem izzad be, legalábbis eddig még nem volt rá példa. Nem tudom milyen idős a babád, az enyém 1 éves. Ha kisebb, akkor lehet tényleg célszerű levenni róla, mert akkor még nem hiszem, hogy bele tudod ültetni a bevásárló kocsi elejébe. Mi addig míg nem tudott ülni, hordozóval vittük be.

Egyébként ha sír, másnak a babája is sír, ezen ne aggódj, hisz látod már 2-en biztos ebben a cipőben járunk. :D

Ki fogja nőni, és megszokja a tortúrát.

2009. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Muszáj levetkőztetned, mert ha beizzad könnyen megfázik. A lányom egy nagyon nyugodt baba, de az öltözést-vetkőzést utálja és ordít, dehát csupasz nem maradhat! Szerintem a babák többsége utálja amúgy, ne izgulj azon, ha sír. Overállban tényleg nem hagyhatod!
2009. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A miénk is szokott nyügösködni mikor vetköztetjük. Ahogy bemegyünk a hipermarketbe rögtön vetköztetjük,sapka le,takaró le,és az overallt csak kiszoktuk kapcsolni és teljesen szétnyitjuk rajta.Eddig még nem fázott meg! Pedig mi minden héten visszük vásárolni.
2009. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém már egy éves, de még mindig képes patáliát csapni, ha a kabátot vissza akarom rá adni. Ne csinálj belőle ügyet. Az enyém van hogy a földhöz csapja magát ilyenkor, de nem is figyelek oda erre, csak ráadom és kész. Annyival jobb már nekem, hogy ha valami eltereli a figyelmét, akkor rá tudom adni hiszti nélkül. Nem szeretnek öltözködni, de szerintem ez a legtöbb gyereknél így van.
2009. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 hónapos, úgyhogy a hordozóban szokott addig lenni. Hát, ha nincs más, akkor marad a sírás-rívás. Köszi a válaszokat.
2009. jan. 14. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:

szia! én vettem a hordozóba bundazsákot, így csak le kell zipzározni, és lehajtani a tetejét, széthúzni a buksijánál és kész. ha kint nagyon hideg van, egy takarót rakok a bundazsákban a gyerekre, így azt is levehetem, ha bemegyünk valahova.

nekem ez nagyon bevált, van, hogy a kisfiam fel sem ébred :)

nekem ilyen van, de lehet olcsóbban is, pl. vaterán megszerezni! : [link]


concord sloomy a tipusa. vaterán 5 ezerért is láttam!

2009. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez a bundazsák jó ötlet. Köszi. :)
2009. jan. 14. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én erre az esetre vettem egy jó meleg kabátot.Alul harinya + egy kisgatyó, és jól betakarom a kislábait. Felül ráadom a kabátot, amit mégiscsak könnyebben leveszek róla. Igaz, mi még babakocsival járunk.

2009. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!