Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek délután orvoshoz...

Elvinnétek délután orvoshoz így a babát?

Figyelt kérdés

6 hónapos a babám húgyúti fertőzésre cedax-ot kapott, fogzik is (már hétfőn éles volt az ínye), tegnap este 37,9 volt a hője ma már lement. Nyálkás a széklete úgy tudom lehet a fogzástól is de széklettenyésztés is volt még kedden beadva mert elkezdett puffadni igazából így derült ki a fertőzése is.

Ma köhög de úgy mint amikor kicsit félrenyel, nem tudom a nyál okozhat ilyet? Nagyon folyik a nyála. De egy kicsit az orra is, bár sír is szegény eleget.

Az első gondolatom az, hogy amit a fogzás okozhat azért nem szaladnék, ha meg beteg a cedax jó légúti betegségekre is, de bizonytalan vagyok, 2-től van orvos ma.


2016. márc. 31. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A sok nyáltól simán köhöghet. A helyedben kiszívnám az orrát, és ennyi, nem mennék az orvoshoz.
2016. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel szed antibiotikumot nagyon nem tudna a doki se mit csinálni vele.Figyelgesd,ha nincs rosszabbul akkor elég otthon kezelgetni,szívni az orrát.Adj neki probiotikumot ha eddig még nem tetted.
2016. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szívom az orrát amikor szükséges és kap probiotikumot is.
2016. márc. 31. 14:01
 4/5 A kérdező kommentje:

A fog áttört, az orrfolyás már sokat javult, a köhögés romlott. Felhívtam a rendelőt úgyis kellett a tenyésztés eredménye és kérdeztem mi a teendő azt mondták a hétvége miatt azért vigyem be, doktornő szerint beszűkűlt járatok vagy ilyesmi, inhalálni kell és éjszakára köhögéscsillapítót adni neki. A torka nem piros és doktornő azt mondta vírus.


Köszönöm a válaszokat!

2016. ápr. 1. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást a babának!
2016. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!