Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A váci kórházban fogadott...

A váci kórházban fogadott doki nélkül fogok szülni, hogy fognak velem foglalkozni, mit tegyek, amikor eljön az idő?

Figyelt kérdés
26ra vagyok kiírva!de nincs maszek dokim!vácon szeretnék szülni,de nem oda jártam terhesgondozásra!hogy fognak velem foglalkozni?és mit tegyek amikor eljön az idő?
2008. szept. 22. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem se volt fogadott dokim, ugyanis a terhesség alatt költöztünk ki kertes házba, és feleslegesnek tartottam a rengeteg pénzt kidobni ha úgyse ott szülök. Én az utolsó pillanatban hívtam a mentőt, legalábbis a mentős szerint, mert a feje már bent volt a szülőcsatornában :))) A kórházban velem naggyon kedvesen bántak (nem Vácon szültem).

Ha érzed, hogy itt az idő és a mentőket hívod, akkor ők biztos,hogy abba a kórházba visznek, ahova tartozik a település.

Szerintem érdemes bemenni a kórházba, mikor fél-egyórás fájásaid kezdenek lenni, nehogy az utolsó pillanatban közöljék Veletek, hogy mégsem szülhetsz ott.

2008. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!