Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csináltok ha egyszerűen...

Ti mit csináltok ha egyszerűen pont rosszul jönnek ki az alvások és az etetések? Mindig fedik egymást. Már hulla amikor megéhezik.

Figyelt kérdés
Ha előtte etetem akkor meg nem eszik eleget. Szoptatni tudom úgy is hogy hulla, de így kimaradoznak étkezések, mint pl a gyümölcs egy teljes napra.
2016. ápr. 11. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
általános probléma... nem egyszer-egyszer
2016. ápr. 11. 15:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 6 hónapos. Elaltatom.


Sokáig hasfájós volt a babám és most is kínlódunk mert néha idő előtt etettem. Úgy is tiltakozik ha mégis enne, akkor nem baj persze, nem órára etetem, csak akkor nem merem ha nem ő kéri. Bár ő 3 óránként eszik kb és magától szól, ha éhes. És az alvása se hosszú, 40 perceket alszik.

2016. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amíg pici volt a napirendhez igény szerint etettem. 5 hónaposan kialakítottuk a napirendet...ekkor már az én kezemben volt hogy mikor etetem.
2016. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd aludni, aztán majd eszik, ha felkel. Nem a világ vége 1 óra csúszás.
2016. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

persze, de nem arról beszélek.

hanem hogy éhség és az álmosság egyszerre csap ki, és nem tudom megetetni mert annyira fáradt. csak szoptatni és így egy étkezés ami mondjuk gyümölcs lett volna megint szoptatás lesz

2016. ápr. 11. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a választ, de nekünk is volt ilyen. Aztán mindig megoldódott valahogy. Éhesen nem alszik, álmosan nem eszik :(. Max tápszert. Így én azt adtam neki. Erre be is aludt általában. Kb 2 -3 hét alatt megoldódott. Később lett álmos. Így tudott enni előtte.
2016. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!