Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfogadható e ha 1 évesen a...

Elfogadható e ha 1 évesen a bab még nem áll fel kapaszkodva, csak feltérdel? Már emeleti a lábát, pipiskedik.11 hónapos korig kúszott nemrég kezdett mászni azt nagyon szereti. Van akinél így volt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

16 hónapos koráig "kell" felállnia kapaszkodva. Addig normális, utána megkésett.

Feltérdelni a 15. végéig és átlagosan 11-12 hónaposan teszik.

Teljesen jó tehát.

2016. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

első, dehogy! az már az átlag elindulása!

kérdező, én a mászás miatt aggódtam volna, mivel az is nagyon későn jött, a felállás miatt még nem idegeskednék, az nem olyan fontos mozgásforma, nem baj ha késik, sokkal fontosabb, hogy másszon, hisz az indítja be a jobb-bal agyféltek kapcsolatát!

2016. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es

A gyermekgyógyászat orvosi kézikönyv a forrásom. A tiéd mi?

2016. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

hm :) gondozónő vagyok. merem állítani, hogy a legtöbb gyerek, így az átlag is egy évesen indul el :) nem baj az ha nem, 18 hónapos korig kell, de az, hogy az átlag 11-12 hónaposan térdelne fel, az biztosan nem igaz :)

itt is az ilyen kérdéseket ha olvasom, 11-13 hónapos kort írnak elindulásra.

de nem kötekedni szeretnék, bocs ha annak vetted :)

2016. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11 hónapos korig kell mászni és nem kell másik babákhoz viszonyítani. Ez így éppenhogy, de belefér.

Fel fog állni, nemrég kezdett mászni, a felállás ezután jön.

2016. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 7-11 hós koráig kúszott, 11-15 hó között mászott, utána egyik nap elindult, azóta meg sem áll. Semmivel sem vagytok elkésve, lányom már elsős , és kitűnő tanuló. úszik, bringázik, korizik, lovagol, stb...
2016. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!