Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőm nemrég szült, már...

Barátnőm nemrég szült, már otthon vannak, szeretné ha meglátogatnám. Mit vigyek babalátogatóba?

Figyelt kérdés
Kislánya született. Mivel én még nem vagyok anya nem teljesen tudom mi lenne a legjobb ajándék amit vihetnék egy újszülöttnek. Gondoltam pl rongyira (nem tudom van pontos megnevezése) [link]

2016. jan. 7. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia attól függ hogy mennyit szánsz rá..Én mióta szültem megfogadtam hogy ha megyek babalátogatóba, akkor mindenkinek viszek egy babe koszmó elleni sampont, mert én annak örültem a legjobban, és egy nyálkendőt..ez kb olyan 5ezer forint.
2016. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Vihetnél neki pelust is ,az is fogyócikk ,mindig jól jön :)Mi is kaptunk több ismerőstől is .

Vagy a "rongyi" sem rossz ötlet ,később jó lesz a babának.

Vagy amilyen gyorsan nőnek ,kisebb csörgők is vannak ,amivel már pár hónaposan eltud játszani mikor már tud fogni.

Vagy ha nincs nekik, a játszószőnyeg is jó ötlet.

2016. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva (30 hetes vagyok), a bébinek valami klassz dolgot vigyél, pl. fürdőskönyv, vagy a rongyóka is jó ötlet, amit mutattál most.


Ami szerintem még fontos, hogy az anyukának is vigyél valamit. Főleg, hogy jó barátnők vagytok.:) Mi pl. vittünk a barátnőmnek egy nagy fürdőgolyót, amit majd használhat, ha majd szabad fürdeni a gyermekágyi vérzése után, mert tudom róla, hogy a terhesség alatt nagyon hiányzott neki ez a rítus.

2016. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

En legjobban gyumolcskosarnak orultem. Nem szorultam ra, de nagyon jolesett, h ram is gondolt.

Babanak egy kis rugit, a rongyi is jo otlet. Pelenkat en nem vinnek, nem tudhatod, h milyet hasznal, meg o sem tudja igazan, h mi valik majd be.

2016. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a pelussal, fürdetővel, ruhával, játékkal nem lehet mellélőni. Én pl a koszmóelleni sampont dobhatnám ki mert egyik gyerekemnél sem kellett, sőt nyálkendő sem. :D Én a pelenkának örültem a legjobban.

Anyukának vigyél egy csokit vagy bármi ilyesmit, jól fog neki esni hogy rá is gondolsz.

2016. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! Barátnőmnek is viszek mindenképp valamit. Még a gyümire gondoltam mert várandóssága alatt mindig azt kívánta, de most, hogy már megvan a babuci rá se tud nézni a gyümölcsre! :)
2016. jan. 7. 19:00
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a legeslegjobban annak örültem, mikor egy barátnőm főzött fincsi kaját és elhozta kis kosárba. Babának a popsitörlő jött jól mindig, meg a csörgős játékok. Ruhából body mindig kell minden méretből, 68-asból még tuti nincs sok.
2016. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennek örültem. Ruhát kaptunk, popsitörlőt, pelenkát, textílpelust, csörgőt, cumit. Én meg gyümölcsöt és csokit. :D
2016. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pelenkának, popsitörlőnek örültem, mert nagyon gyorsan fogy, body is jó ötlet ha nagyobb méret, kicsiből már biztos van neki elég. Anyukának csoki, vagy bármi kényeztető dolog is nagyon jó, ilyenkor úgyis hajlamos a saját igényeiről megfeledkezni.
2016. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én most már mindenkinek ilyet veszek: [link]


Nem hinné az ember, de ezerszer jobban lehet vele enni, mint bármilyen kanállal. És már az újszülöttnek is kell kanállal adni a Vigantolt, anyatejbe keverve, abszolút ideális.


Amit linkeltél, én két néven ismerem: nyunyó vagy fufi. Mi kaptunk belőle egy tonnát, ahogy csörgőből is. Nem érdekli a fiamat egyáltalán. Kaptunk pelust is, volt, amit el kellett ajándékoznom, mert a fiam márkahű, szóval azzal óvatosan.

2016. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!