Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell minden összekotyvas...

Miért kell minden összekotyvasztott, bizarul hangzó babaételhez hozzátenni, hogy -nagyon finom-?

Figyelt kérdés
Söt,a legegyszerübb,krumpli-répa-csirke is itt mindenkinek nagyon finom?! Szerintem meg távol állnak ezek a natúr,egyszerü zöldségek a -nagyon finom!- kategóriától!
2010. ápr. 6. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én speciel szeretem a répát csirkével. Szerintem tényleg finom a kettő együtt...
2010. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
drága kérdező,akkor ne tedd hozzá hogy finom.de azért ne csülkös babbal etesd a babád,mert az tényleg nagyon finom.
2010. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én azt mondom meg lehet szokni, sok felnőttet ismerek én is, aki nem szereti az efféléket, én ammondó vagyok, ha már a gyereknek ilyesmit adok, nekem is ízlen, olyat nem adok, amit én nem szívesen ennék. Abba gondolj bele h egy gyerek nem az agyonfűszerezett dolgokkal kezdi, hanem anyatejjel, utána a répa, krumpli ízesnek számít, mi meg szeretünk mindent agyonsózni, fűszerni, ezek után meg ne csodálkozz, h a krumpli répa nem finom
2010. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már látom,hogy értelmes válaszokat nem fogok kapni! De tényleg nagyon finom a vizben fött,sótlan csirke,répa,krumpli összeturmixolva? Lehet,hogy a babáknak izlik,de a felnöttnek is?! Én mikor sima vizben föztem egy nagyobb adag csirkemellet,forgott a gyomrom,olyan büdös volt!
2010. ápr. 6. 12:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te milyen flúgos vagy.Jobb dolgod nincs mint ilyenen felakadni?Ha ugy rakod a babád elé hogy "kotyvasztottam neked ilyen büdös izét"megnézem mit fog megenni belőle.
2010. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hű, lehet, hogy romlott csirkemellet vettél.

Elhiszem, hogy nem volt nagyon finom....

De ugye nem adtad oda a babádnak?

Amúgy meg tényleg nagyon unatkozhatsz.

2010. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Most komolyan, erre a "kérdésre" milyen választ vársz?

"Értelmes" választ nem kaptál, hát kérdezz olyat, aminek értelme is van.

Vagy most azt akarod leverni a többi anyukán, hogy nem chilis babbal etetik a gyereket?

Vagy nem értem, mi a problémád konkrétan...

2010. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már rég nem vagyok baba de szeretem a csirke mellett párolt zöldséggel! ami majdnem ugyan az mint amit a babának adok csak neki turmixolom. Bocsi de engem valahogy sosem vonzottak az agyonfűszerezett kaják! szóval nekem a párolt zöldség és a csirkemell valóban nagyon finom!
2010. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egyetlen egy dolog ízlett tavaly amire én is azt mondtam hogy tök fini az a sütőtök volt. 1 éves a lányom, most már nem adok neki bébikajákat, de nekem sem ízlettek amiket neki csináltam, nem is mondom hogy fini, de mikor etettem mondtam hozzá hogy fini, mert ha azt látja hogy anyának rossz akkor ő sem fogja megenni. De szerintem sem finomak azok a kaják, lehet csak az én ízlelőbimbómmal van a gond :))
2010. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak idegesit,hogy hozzáteszik,hogy nagyon finom,amit föztek! Akkor egyék meg,ha annyira finom! Elég kevés izlelöbimbója van annak,akinek ezek nagyon finomak! Amúgy pont azért kérdeztem ezt,mert tudom,hogy milyen izüek ezek a fözelékek,mindenféle füszer nélkül,pont ilyeneket eszik a babám és hát neki se minden nagyon finom :D
2010. ápr. 6. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!