Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy az első 2 fog...

Létezik, hogy az első 2 fog csak 5-5 napig viseli meg a babát a következők pedig hetekig/hónapokig?

Figyelt kérdés
2 hete tört át a második de most újra turkál az szájában állandóan és anyás. Ahogy elnézem az ínyét az még nem fog kijönni egy ideig. De lehet ekkora különbség az alsó és a felső metszők között, hogy ennyire rosszabbul viseli a baba?
2016. ápr. 14. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nàlunk is így van az alsó 2 már 1 hónapja kint van a felsőkkel meg azóta szenvedünk :( hol jobb hol rosszabb ( többször rosszabb) Ilyenkor nurofent adok neki, mert próbàltam a homeós golyókat de egyikse vàllt be igazàn
2016. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nálunk éjszaka még nem rossz a helyzet, de nappal borzasztóan nyűgös. Így azért nem érzem szükségesnek a nurofent. Dologellel kenem az ínyét, az alsóknál bevált.

Kíváncsi vagyok mikor lesz ebből fogacska. 6,5 hónapos amúgy, tekintve, hogy ennyire pontosan érkeztek az alsó fogak szerintem a felsők is megvárják a 8 hónapos kort. Remélem nem lesz ez folyamatosan addig. Végülis az alsónál igaz nyűgös nem volt de pl a nyálömlés meg a mindent megrágás időnként előjött pár napra aztán abbamaradt.

2016. ápr. 14. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
...
2016. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!