Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez egy eves kisfiamna...

Mi lehet ez egy eves kisfiamnal? Volt vkinek hasonlo?

Figyelt kérdés
Megkalta az oltast(prevenar) csutortokon.Pentekre belazasodott,bagyadt volt,nem akart enni.Nyugtaztam emiatt van.Lwza nagyon magas volt 39.5 nem akart lemenni,masnapra nem fogadott el enni-inni.Beleneztem a torkaba es feher gennyes pottyok vannak rajta...Faj neki ha iszik v eszik.
2016. ápr. 17. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a baja, hogy nem viszed orvoshoz.
2016. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Orvshoz kéne vinned azonnal. Hívd ki az ügyeletes orvost.
2016. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mivel pentek ejjel volt,szombaton felhivtam a vedonot.Azt mondta csillapitsam a lazat es itassam.Ezt tegnap meg is tettem.Ma nem fogadott el semmit.Beleneztem a szajaba nagy nehezen es akkor lattam ezeket a feher pottyoket.Nem kell gondatlan anyanak beallitani,mivel hivtam dokit-vedonot nem mondtak semmkt.Ha en nem eroskodom es nem nezek bele a torkaba nem ks tudom h van ott ilyen potty.
2016. ápr. 17. 11:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mandulagyulladás, amire kell antibioitikum, hívd ki az ügyeletet vagy vidd be
2016. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos bújkált már benne és az oltás elhozta. Orvost hívj , nehogy kuszáradjon.
2016. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy hívd ki az ügyeletet, vagy vidd be. Pláne, hogy ma nem igen ivott, így félő, hogy kiszárad. Főleg, ha láza is van.
2016. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Orvos, mielőbb!! Azt ugye Te sem gondolod, hogy az oltás miatt fáj neki az evés és ivás??!!! Ez akár tüszős mandulagyulladás is lehet, ami amellett, hogy borzalmasan tud fájni, komoly szövődményeket is okozhat.
2016. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyanús, hgy tüszős mandulagyulladás. Antibiotikumos kezelést igényel. Persze lehet más is, orvoshoz kell vinni.
2016. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pentek ejjel lett lazas 39,5.Lazcsillapito le is vitte 38,5re.Azon maradt egesz szombat(akkor meg evett,ivott) Ma reggel nem fogadott el mar semmit,ahogy lenyelt vmit azonnal uvoltott.Persze,h gondoltam ez mar nem az oltas miatt van.Ekkor neztem a torkaba es lattam a pottyoket.Dokinot meg elotte felhivtam,azt mondta varjunk hatha iszik(ivott is kb 1dlt) Felhivtam h nem iszik es lattam a torkaban a pottyoket,pelus helyen is pottyos.Mondta jojjunk be a korhazba.Mar itt vagyunk.Meg nem mondtak semmit
2016. ápr. 17. 15:19
 10/13 A kérdező kommentje:
Jah ma mar egyatalan nem lazas!
2016. ápr. 17. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!