Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születési anyakönyvi kivonatot...

Születési anyakönyvi kivonatot csak személyesen lehet megkérni, vagy postán is?

Figyelt kérdés
Kisfiam születési anyakönyvi kivonatának lába kelt, a születéskori ügyintézés alatt. Most szeretném pótolni, de nem tudom, hogy csak személyesen lehet-e. Előre is köszi a válaszokat!
2010. ápr. 7. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak kértem, mert elveszett. Személyesen kellett bemennem, és kiküldték postán.
2010. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Telki Magánkórházban szültem, az anyakönyvvezető rosszul állította ki a szül. a. kivonatot.

Budapestről Telkibe kellett menni (újra), hogy kijavítsák.

Szerintem csak személyesen lehet elintézni, még akkor is, ha nem kell javítani.

2010. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi most kértük ki,igaz nem a gyerkőcét hanem a páromét.levélben kértük.de ki lehet személyesen is.a lényeg az h ahhoz az anyakönyvi hivatalhoz kell fordulnod ahol kiállították.

ja 2000 Ft illetékbélyeg kell hozzá

[link]

egy ilyesmi papírt kaptunk egy másik hivatalból(ami a falunkba van)és azt kitöltöttük és megigényeltük.rá 1 hétre jött meg kb.tértivevénnyel add fel.

/S/

2010. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja bocs az lemaradt h 2. oldalon van a minta.(tekerd lejebb)

/S/

2010. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!