Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a hozzátáplálást barackal...

Ha a hozzátáplálást barackal kezditek milyennel ilyenkor? Bébi étel vagy igazi?

Figyelt kérdés
ti melyik bébi ételt használjátok mi vált be a babátoknak a legjobban?
2010. ápr. 7. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én almával kezdtem,de a köv a barack volt. Én fagyasztottat adtam neki,de nem nagyon izlett. Késöbb már az Univer alma-barackot adtam neki,azt szereti. Ha találsz olyan bébiételt,ami natur,csak barack,lehetöleg cukor és gluténmentes,akkor az is jó,de általában mindig párositják valamilyen másik gyümölccsel,ezért vettem fagyasztott barackot,ennek viszont az ize távol áll az igaziétól. Elöször csak a levét adtam,kb 2 napig,utána a pürét.
2010. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Én almával kezdtem, de nem tetszett neki nagyon. Van bébiételben barack, de meg kell nézni, mert az nem 100% barack. (almából, banánból tudom, hogy van 100%-os)

A bébiétel és a sima közt az állag ami jelentős. Kis adagnál képtelenség annyira pépesre turmixolni, mint a bébiételt. Elsőre célszerű pépeset adni, igaz sok védőnő a picit darabost javasolja, mert később a többi ételt könnyebben megszokja-állítólag. Én viszont mégis elsőre a valódi barackot javaslom, mert annak íze mégis más, mint a bébiételé. Sajnos most viszont még csak fagyasztott van, s lehet annak sem az igazi az íze.

A Hipp-nek vannak 100%-os bébiételei, én ezt próbálom most a bevezetésre kis adagnál ismerkedésnél, de ismerőseim a Kecskemétit javasolták, hogy az a finomabb.

2010. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fagyasztottal kezdtem, mert még nyáron raktam el a hűtőbe. Azóta is bánom, h nem tettem el többet, hamar elfogyott. Mi azóta Kecskemétit eszünk (amúgy most van a Rossmanban akcióban, 199 ft, pont tegnap vettem), nekünk semmi problémánk vele, igaz mást nem próbáltunk.


*sz*

2010. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kecskeméti sima őszibarackkal kezdtem. (most 6 hónaposan) még nem igazán rajong érte de a reszelt alma (amit javasoltak kezdésre)viszont teljesen felejtős egyenlőre mert tolja kifelé egyből:)

Hippből is van sima őszis. Mondjuk nagyon vadászni kell, mert általában alig van belőle, legtöbbször alma-őszi meg alma-sárgabarack meg banán-őszi stb. van szóval vmivel keverve.

De nekem pl. a fiam 7 hónapos volt mire nagy nehezen megevett egy pici üvegnyit (hippes 120 grammos) és őneki mindig banánost kellett adjak mert csak azt ette.

Nekem mindkét gyerkőc tavasszal lett 6 hós (2 év különbséggel de ugyanabban a hónapban születtek) így még nem volt rendes őszibarack.

2010. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!