Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós lesz a babám, elkezdtük...

6 hós lesz a babám, elkezdtük a hozzátáplálást, miért kakil nehezen?

Figyelt kérdés
Kell neki külön folyadékot adnom,vagy elég neki az anyatej?Mert még szopizik is.4 napja nem volt kaki,erőlködik szegény.
2011. okt. 24. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki folyadék, ha már kap szilárd (vagyis pépes) kajcsit. Én nagyon anyatej párti vagyok, de én is adtam neki vagy forralt vizet, vagy kis gyümilét két étkezés között. Sajnos mi se kakiltunk sokáig az elején, mert hát át kell állnia a szervezetének, de néhány hét alatt rendbe jön! Adj neki napi kétszer fél Normaflore-t, hátha az segít! Minden jót Nektek!!!
2011. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk segített a Mecsek baby tea az első babánál, de a második baba nem fogadja el, neki a tej kell. És bizony hőmérővel segítettem olykor a kakilást (az ingerre kinyomott egy kis "dugót", aztán ment magától.)
2011. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!