Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok bugyipelust...

Mikor adtatok bugyipelust babátokra, a sima helyett? A bodyt mikor cseréltétek atlétára?

Figyelt kérdés
menyi idős volt babátok? Ha a bugyi pelenkát használtatok, miért?
2010. ápr. 8. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Bugyipelust akkor használtam, mikor elkezdtük a wc-be pisilést (nem bilizettem). A bodyt is akkor hagytam el, így gyorsabban le lehetett venni a gyerekről a ruhát, pelust, ha szólt, hogy menni kell :)
2010. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez akérdés engem is foglalkoztatott, egy barátnő mondta el, h sokkal könnyebb levenni a bugyipelust, és feladni, mert másfél-két évesen nem szeretnek már lefeküdni a pelusoszáshoz, mert ugye "dolguk van, nem érnek már rá ilyenre" :)

Megnéztem, a bugyipelus sokkal drágább, szóval én megtanultam állva pelusozni sima pelussal.

Nincs gond vele.

Bodyt még hord, főleg azért, h ne fázzon meg a dereka, de nyáron szerintem csak atlétát adok rá, vagy pólót.

19 hónapos a fiam.

2010. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :)
2010. ápr. 8. 09:43
 4/8 anonim ***** válasza:

szia


mi 9 hónapos kora óta bugyi pelust használunk, Liberot, nekem sokkal egyszerűbb a használata, főleg, hogy a fekve vagy egy helyben pelenkázás régen álom csak :) most 16 hónapos, most már fürdés előtt ő veti le magáról. a bodyt ameddig lesz a méretében használni szeretném, mert ha az van rajta sosincs ki a dereka játék közben.


Ági

2010. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a fiamat 10 hósan kezdtem ismertetni a bilivel, és nagyon tetszett neki-nagyon hamar belepisilt kakilt. Azóta sokszor használunk bugyipelenkát és akkor nem body-hok, hanem atlétázok. Télen azért inkább a body volt, hogy ne fázzon a kis dereka, de tavsztól- késő őszig már csak póló + trikó. A bugyipelenka meg jó olyan szempontból, hogy állva is ráadható a gyerekre- nekünk a pampers vált be a legjobban- az marad legtovább száraz, még ha 5X-ére nő akkor is. :-) Egyébként még nem szobatiszta a gyerek, csak sokszor bilizünk napközben, és ha ráül, akkor már jön a reflex. De ha úton vagyunk, vagy akármi, még nem szól, hogy kell neki wc-zni. :-) (ja, 2éves) Így kb 2-3 pelenka fogy nálunk naponta.

Jön a nyár és jön a kisbugyi meg a szőnyegösszeszedés!

:-) (miután megszületett a kistesója)

2010. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nyáron, amikor 1,5 év körüli volt a lányom, kisszoknya alá bugyipelust adtam. Ilyenkor nem volt rajat body. Ha bodyban volt, akkor a tépőzáras pelust hordta. Egyébként én is a bilizés kezdetétől adtam rá a bugyifazont és tértünk át az atlétára.
2010. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

9 hónaposan kapott először bugyipelust.

Felváltva használjuk. Mivel már nem a pelenkázószekrényen végzem a műveletet ezért amint lekerül róla a pelus rögtön "menekülni" kezd. Imád pucér popsival randalírozni az ágyon vagy szőnyegen.

Ha nem bírok vele, akkor kutyafuttában felrántom rá a bugyipelust, mert alig lehet lefogni és a hisztit sem bírom, mert akkor csapkod, karmol, harap, tép.

Ha tűri (alvás után még kába picit, lehet dajkálni is) akkor sima pelenka.


10 hós miniszörnyeteg anyukája

2010. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huhh, akkor én még szerencsés vagyok :) Nekem önállóan még nem megy a fiam, és megmarad a pelenkázón is, igaz forog, de nem olyan gáz.
2010. ápr. 8. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!