Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól cseréltétek le a...

Mikortól cseréltétek le a baba ágyneműt rendes gyerek párna paplanra?

Figyelt kérdés
20 hónaposom mostanában az egyik nagy plüss állatát használja párnának. Mikortól vehetnék neki ágynemű garnitúrát? Egyáltalán ezek milyen méretűek?
2011. máj. 30. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sosem használtam a megvásárolt gyerek ágyneműt. Mindig felöltöztettem vastag pizsamába, és vastag plüss pléddel takartam be éjszakára, nagyon meleg a lakás. Később meg hálózsákoztunk.

Kispárnát 1,5 évesen kapott, mikor mindig elkunyerálta az enyémet. Nemsokára kinövi már a hálózsákot, úgyhogy áttérünk a paplanra.

Én régebben vettem neki egy játszószőnyeget, olyan mint egy paplan, arra varrtam huzatot, és azzal fogom takarni. Mosható is, ha történne baleset. Kb. 120x90-es méret.

2011. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom másfél éves, és a hétvégén vettük meg a "nagy"ágyát, és választott hozzá egy ágynemű huzatot is!

Amiben amúgy van egy (felnőtt)paplan méretű huzat és egy 50*60 párna huzat!

Így vettünk neki egy olyan párnát, ott van az ágyában de csak ha játszani fekszik be akkor fekszik rá, amúgy alvás közben nem használja!

De nagyon jó puha a párna, majd ha akarja ráfekszik! :)

Szerintem ez a megoldás lehet Nektek is jó lenne!

Én azt a kis lapos párnát ami a babás ágyneműkhöz van, nem hasz

2011. máj. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi


*tam, mert csak zavarta, de ez most tetszik neki, mégha alvásra nem is használja :)

2011. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!