Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kozmetikai szereket és...

Milyen kozmetikai szereket és milyen márkájúakat szerezzek be születendő bébimnek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem igazán kell semmi, mert a doki ír majd fel neki fürdetőt, meg popsikrémet ilyesmiket, de ha te márkásat szeretnél, akkor Johnsons Babé Nivea. Ezek a legjobbak szerintem.
2010. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szia! Én Nivea Baby popsikrémet, hintőport, babaolajat és fürdetőt vettem. A gyermekorvos ajánlotta a márkát.
2010. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én Jonhons termékeket nem vennék,sőt nem is fogok!Amerikába be is van tiltva!Első kislányomnál bőrproblémákat okozott és a gyerekorvos jól leszúrt,hogy minek azt használom!Inkább Nivea,Gabi!!!:-)28 hetes kismama
2010. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
első pár hónapban szerintem a gyógyszertári cuccok a legjobbak.
2010. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A kórházban Johnsont használnak nálunk az újszülött osztályon, ezért mi azt vettünk itthonra is. Egyébként a gyógyszertári cuccok a legjobbak és legolcsóbbak.
2010. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Johnson's-t én sem vennék, a mi kórházunkban nem használják, gyógyszertárit használnak, sőt a csecsemősök szóltak, hogy 6 hónapos kora előtt ne használjuk, mert érzékenyebb babánál okozhat irritációt. Szerintem az első hónapokban maradjatok a gyógyszertári dolgoknál, viszont vehetsz neki sudocrem-et, az nagyon jó, ha kipirosodik a popsija.
2010. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolom abban a kórházban a johnson a támogató,amugy 1 éve alatti babáknál allergiát válthat ki. 17 hónapos volt a fiam,mikor kiprobáltuk,tiszta kiütés lett a gyerek,1 hétig adni kellett neki antihisztamint mire lement...soha soha többé
2010. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

CSAK amit az ORVOS FELÍR. A gyógyszertári kevert krémek, fürdetők a legjobbak egy újszülöttnek, kislányom 1,5 éves, de még mindig gyógyszertári fürdetőt használunk, mert a többi (Gabi, Johnson, Nívea) szárította a bőrét.


Esetleg egy popsikrémet vehetsz, ha nagyon kipirosodna -Sudocrem, Neogranormon, Bepanthen - ezeket ki kell próbálni, nekünk a neogranormon vált be, de mások meg a sudocremre esküsznek.

2010. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is megvettem mindenféle drogériás cuccot-finoman fogalmazva.


S rájöttem, hogy az pénzkidobás volt. :( Babé termékek nagyon jók, drágák, de sokáig elég mindegyik.

2010. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne vegyél meg előre semmit!!! Majd a doki ad receptet, azzal kiváltod az olcsó és nagyon jó gyógyszertáriakat. Ha valamelyik nem jön be, majd akkor kezdj keresni másik fajtát.

Én a Babét ajánlom! Johnsont NE!

2010. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!