Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kozmetikai tetoválás szoptatás...

Kozmetikai tetoválás szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
A szemöldökömet szeretném átüttetni,mert nagyon gáz a szine meg a formáján is javitani kéne!Belejut a tejbe ebböl valami!Ha igen,természetesen megvárnám,ha már nem szoptatok,de ha nem probléma megcsináltatnám!
2010. jún. 13. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Sztem kérdezd meg aki csinálná,de ugy tudom terheseket,szoptato,mensiző nőket nem tetoválnak.akár melyiket akarod.
2010. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
A tejbe szerintem nem tud belekerülni,de más ilyenkor a hormonrendszer,ami sokmindent befolyasol,lehet nem úgy sikerülne ahogy szeretnéd.Én is szeretnék tetovaltatni és szerintem érdemes megvárni a szoptatás végét.
2010. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tejbe tuti nem jut át, a babának ezzel semmit nem ártasz, inkább sztem is az okozhat gondot, hogy a hormonok miatt nem olyan lesz a színe, festékeloszlása, mint amilyet tervezel, szóval óvatosan ezzel!
2010. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Kozmetikus tetováló és rendes tetováló ismerősöm is van, egyik sem vállal sem terhes kismamát, sem szoptató anyát.

Fertőzésveszély a tű miatt, mások a hormonok, stb.

Várj még, amíg abba nem hagyod a szopit.

2010. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat!

Igen,inkább ,egvárom a szopi végét!!!!!!Biztos ami biztos

2010. jún. 13. 23:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,én is utána jártam.
2010. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!