Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiúk (2hónapos) viselhetn...

A kisfiúk (2hónapos) viselhetnek harisnyanadrágot, ugye? Anyukámtól kaptunk egyett én örülök is neki, nagyon praktikus szerintemnapközben is kényelmesen ellenne benne.

Figyelt kérdés
párom viszont azt mondja, hogy harisnyát csak a lányok meg a b.... hordanak.szerintem ez nem így van.a kisfiúk is.rosszul gondolom?ti adtok a fiatokra harisnyanadrágot?
2008. szept. 24. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet harisnyát adni.No persze nem rózsaszint :-))nyugodtan add rá.A hideg ellen mégis mit adna még rá a párod?2-3 nadrágot?Semmi értelme annak..
2008. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi is használunk a kisiunknak, imádom, mert ráadom, meg egy kis nadrágot és így tuti nem levegőzik a lába, a dereka meg meleg is és praktikus. nekünk van kék, vajszínű, szürke szinűek.
2008. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyne adhatnátok rá harisnyát. :) Nagyon aranyos lesz benne. A párod meg honnan vette ezt a butaságot? :D
2008. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már ! menjen a párod a hova..

Persze én az óvódás fiamnak most kerestem elő őket,hogy ilyen hideg lett. persze,hogy hordhat. Majd amikor már nagy kamasz lesz jégeralsót felvenni is ciki lesz neki. Addig meg te öltözteted.

2008. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A férjem is hord harisnyát, persze titokban. Most kiadtam...

Fázik télen a lába, hát istenem. Pedig ő tutira nem buzi. Szóval egy babának nyugodtan!

2008. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi ezt mid felolvasom neki

:D

2008. szept. 24. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is 2 hónapos a fiam, és a héten szereztem be neki harisnyanadrágot, de,majd megfagy a gyerek...még oviba is szoktak hordani...és tök cuki benne,olyan mint a kis hupikéktörpikékben...
2008. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na, jó végülis azt adok rá amit szeretnék

:D

csak rózsaszín ne legyen.ennyit kért párom.

ezt amúgy nélküle is tudnám

:)

2008. szept. 25. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!